Poloha a dosažitelnost

Albrechtice v Jizerských horách se nachází v nadmořské výšce 650m, v dobře přístupném místě v údolí řeky Kamenice s krásným výhledem na Tanvaldský Špičák (831m n.m.). Příjezd do Albrechtic od Jablonce nad Nisou přes Smržovku směr Josefův Důl nebo vlakem ze Smržovky do stanice Tanvaldský Špičák (cca 10 minut od pensionu). Dále jezdí přímý autobus Praha – Albrechtice – Josefův Důl (cca 5 minut od pensionu).

  Vybavení a služby

Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem včetně příslušenství, obývacím pokojem (TV/SAT), ložnicí, koupelnou. Ve větším apartmánu jsou dvě ložnice a dvě samostatné WC a balkón. Vetší apartmán je pro 7 osob, zatímco menší je pro 4 osoby. K pensionu patří soukromé parkoviště, venkovní bazén, hřiště a zahradní gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Přímo od pensionu vede příjezd na lyžařskou magistrálu Jizerských hor, která je dlouhá 50km. Dále je možné navštívit čtyřsedačkovou lanovku na vrchol Špičáku, odkud vedou lyžařské tratě. Pro začátečníky nebo rodiny s dětmi je výhodný vlek 10 metrů od pensionu nebo lyžařské vleky na Světlém vrchu s večerním lyžováním. V obci je několik půjčoven s lyžařským vybavením (lyže, snowboardy, sáně) včetně lyžařských škol. Možnost ubytování v rodinném pensionu v zimě i v létě. Poloha penzionu zaručuje celoročně mnoho příležitostí pro sportovní i turistické vyžití při dovolené, ale i víkendových pobytech. Sjezdové lyžování, výlety na běžkách, jízda na kole i pěší turistika.

Zpět


TOPlist
  Pension Tereza Albrechtice v J. H.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Tereza
Ceník ubytování a stravování