Tara - Poloha, Služby, Okolí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Celoroční provoz - 200m na sjezdovku - 300m do skal. Rádi bychom Vás přivítali na stránkách našeho celoročně otevřeného rodinného pensionu. Pension se nachází 300m od vstupu do Teplicko - Adršpašských skal, jednoho z největších skalních měst v Evropě. Ideální místo pro letní i zimní dovolenou. Běžkařské tratě a sjezdovka 300m od našeho pensionu. Pension je dobře dostupný autem, vlakem i autobusem. Parkování v areálu zdarma
Vybavení a služby
Pension je ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro lidi, kteří mají rádi přírodu, klid a příjemné prostředí. školy v přírodě, oslavy, teambuilding, podnikové školení či večírky... Poskytujeme snídani, polopenzi nebo plnou penzi. Dvou-, tří-, čtyř- a jeden pětilůžkový pokoj. Sociální zařízení na každém pokoji, Wifi zdarma. Součástí pensionu je společenská místnost s barem a možností zapůjčení společenských her. Na naší zahradě najdete KOUPACÍ SUD, dětské pískoviště, basketbalový koš, petanque, kryté ohniště s grilem, ruské kuželky a stolní tenis. Možnost pobytu se psem pouze po dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Překrásná příroda v okolí láká k různým výletům či sportovním aktivitám. Nachází se zde bezpočet přírodních a historických míst k navštívení. Ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou s dětmi. Turistika, cykloturistika, horolezectví, koupání, lyžování, běžecké trasy. Na místě je možné zajistit zapůjčení horského kola, zapůjčení dětského vozíku za kolo, vyjížďky na koních terénem, rybaření, vyhlídkové lety, horolezecké a průvodcovské služby, jízdu na motokárách v kryté hale. V blízkém okolí tenis, minigolf a golf. Pomůzeme Vám s naplánováním výletu na každý den.
TOPlist