Pension Svatý Pavel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v obci Kovářská u Klínovce v nadmořské výšce 850 m. Obec je situována na hřebenech Krušných hor v blízkosti hranice se SRN.Přechod pro osobní auta: Boží Dar,Vejprty. Vlakové i autobusové spojení (Klášterec n. Ohří, Chomutov), nebo ze směru Ostrov, Karlovy Vary.
Vybavení a služby
Kapacita 16 lůžek. 2x apartmá pro 2 osoby 2 x apartmá pro 6 osob. Každé apartmá je vybavené vlastní koupelnou s umyvadlem, WC, sprchovým koutem. Každé apartmá má kuchyňský kout vybavený lednicí, vařičem, varnou konvicí, potřebným nádobím a příbory. Každé apartmá má instalovanou přípojku TV-SAT,přístroj k dispozici zdarma při zájmu. Každé apartmá je vybavené potřebným povlečením a ručníky. V objektu je k dispozici společenská místnost ,uzamykatelný prostor pro ponechání kol,lyží a uzamykatelná sušárna. Parkování na vlastním pozemku. V létě je možné využít zahradu se sluneční terasou a altánem, grilem, ohništěm a pláží u protékající horské bystřiny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je nákupní středisko, restaurace, pošta, osvětlená sjezdovka (400m) v místě a lyžařské středisko Klínovec cca 6km. Krásné tratě pro běžkaře nabízí "Krušnohorská magistrála" a v létě je zde mnoho příležitostí pro turistiku, cykloturistiku, koupání, sběr hub nebo borůvek. Vhodné pro rodinné rekreace nebo skupiny. V pensionu je možné se domluvit portugalsky,německy, anglicky nebo rusky. Po dohodě je možné dohodnout s lektorkou Elaine lekce afrického tance,zumby nebo samby. Ve vzdálenosti 50m od objektu má zastávku SKIBUS.
TOPlist