Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v obci Kovářská u Klínovce v nadmořské výšce 850 m. Obec je situována na hřebenech Krušných hor v blízkosti hranice se SRN.Přechod pro osobní auta: Boží Dar,Vejprty. Vlakové i autobusové spojení (Klášterec n. Ohří, Chomutov), nebo ze směru Ostrov, Karlovy Vary.

  Vybavení a služby

Kapacita 16 lůžek. 2x apartmá pro 2 osoby 2 x apartmá pro 6 osob. Každé apartmá je vybavené vlastní koupelnou s umyvadlem, WC, sprchovým koutem. Každé apartmá má kuchyňský kout vybavený lednicí, vařičem, varnou konvicí, potřebným nádobím a příbory. Každé apartmá má instalovanou přípojku TV-SAT,přístroj k dispozici zdarma při zájmu. Každé apartmá je vybavené potřebným povlečením a ručníky. V objektu je k dispozici společenská místnost ,uzamykatelný prostor pro ponechání kol,lyží a uzamykatelná sušárna. Parkování na vlastním pozemku. V létě je možné využít zahradu se sluneční terasou a altánem, grilem, ohništěm a pláží u protékající horské bystřiny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V obci je nákupní středisko, restaurace, pošta, osvětlená sjezdovka (400m) v místě a lyžařské středisko Klínovec cca 6km. Krásné tratě pro běžkaře nabízí "Krušnohorská magistrála" a v létě je zde mnoho příležitostí pro turistiku, cykloturistiku, koupání, sběr hub nebo borůvek. Vhodné pro rodinné rekreace nebo skupiny. V pensionu je možné se domluvit portugalsky,německy, anglicky nebo rusky. Po dohodě je možné dohodnout s lektorkou Elaine lekce afrického tance,zumby nebo samby. Ve vzdálenosti 50m od objektu má zastávku SKIBUS.

Zpět


TOPlist
  Pension Svatý Pavel Kovářská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Svatý Pavel
Ceník ubytování a stravování