Poloha a dosažitelnost

Penzion Sunski se nachází 200m od lyžařského areálu i centra městečka Harrachov a 150m od koupaliště Penzion je přístupný celoročně. U objektu je vlastní velké parkoviště, které slouží pro hosty zdarma. V penzionu se nachází útulná jídelna a podávají se zde též snídaně, obědy a večeře.

  Vybavení a služby

Penzion je vhodný jak pro rodiny s dětmi,cyklistické pobyty, seznamovací pobyty, ozdravné pobyty, pobyty seniorů atd. Nový penzion s 12 moderně vybavenými pokoji (9x 2-lůžkové studio,2x 4-lůžkové studio,1x apartmán) nabízí příjemné ubytování. Každé studio má vlastní koupelnou (WC, sprchový kout,umyvadlo), kuchyňský kout(sklokeramický sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice,kuchyńské náčiní) s TV+SAT. Některé pokoje s balkonem. Velikost studii od 20 do 35 m. Apartmán má dvě ložnice, podkrovní spaní a balkón, kuchyńskou linku se sklokeramickým sporákem a troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí, kávovarem a toustovačem. Velikost 55m. U penzionu se nachází venkovní zahrádka, dále ohniště s posezením a travnatá plocha sloužící k hraní s houpačkama. Penzion je umístěn sice v centru, ale u málo frekventované cesty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

150m od penzionu se nachází koupaliště, tenisové kurty a minigolf. Ostatní sportovní aktivity squash, posilovna, golfové hřiště s trenažerem, bowling, čtyřkolky, relax centrum (sauna, solárium, masáže, pivní lázně a pod.) a bobová dráha 10 minut od penzionu. Nepřeberné množství cyklostezek pro milovníky tohoto sportu. Harrachov – sklárna, hornické muzeum a prohlídková štola, muzeum lesnictví, bobová dráha, VERTICAL park. ZZa zmínku stojí oblíbené výlety na známe Mumlavské vodopády (1,5km) i celodenní výlety na hřebeny hor (Vosecká bouda, Labská bouda, pramen Labe a pod), stejně tak jako vodpády; Tanvald, Jablonec nad Nisou, Liberec Aquapark, ZOO a Botanická zahrada, Malá Skála s hrady Vranov a Frýdštejn, Boskovské jeskyně, přehrada Les království, muzeum Podkrkonoší v Trutnově, divadelní spolek ve Vrchlabí atd. Turistické zajímavosti a atraktivity – Mumlavský vodopád, Svatý Jan, ozubnicová trať. Harrachov - internetové stránky města, Web: www.harrachov.cz Městské informační centrum - Harrachov 150, 51246 Harrachov, tel.: 481 529 600, e-mail: mic@harrachov.cz Hornické muzeum a prohlídková štola - v muzeu jsou ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě, mapy a fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku. Otevřeno: UT-NE 10-18h, Web: www.ados-harrachov.cz Muzeum skla - je součástí sklárny. Obsahuje historicky a technologicky ucelenou sbírku historického skla z produkce harrachovské sklárny. PO-PÁ: 9-17h, SO-NE: 9-13h, Web: www.sklarnaharrachov.cz Sportovní areál Harrachov - sjezdové tratě a lanovky, běžecké tratě, skokanské můstky, Web: www.ceskehory.cz/harrachov Sportovní vyžití: v letní sezóně 150m vzdálené Zákoutí – koupaliště (20 Kč/den) a tenisové kurty, 100m vzdálený minigolf (50Kč), krytý bazén v Harrachově (Hotel Sklář 50 Kč), bazén s tobogánem v Jablonci nad Nisou (20km), AQUAPARK BABYLON Liberec (35km). Lyžování: 250m od objektu 4-sedačková lanovka Alfa na Čertovu horu se sjezdovkami: 2 červené – 1640m a 400m, modrá – 2200m, černá – 1250m na kterou poskytujeme slevu na lanovku pro ubytované 23,5%, vlek pro nenáročné vzdálený 150m V Zákoutí (se slevou 200 Kč/den). Krkonošská magistrála – desítky kilometrů upravených tras – začátek lyžařské stopy 50m u objektu. Spojení: bus – zastávka městského spoje 200m, spojení přes centrum a ČSAD s ŽST Harrachov nebo Kořenov, ČSAD Harrachov 2 km daleko. Lékařská služba: • Dětský lékař MUDr. Jiří Soukup, tel.: 481 529 380 • Soukromý zubní lékař Harrachov – 481529241, 481529070 • Horská služba Harrachov – 481529449 • nemocnice Tanvald, Lékařská pohotovost Jilemnice – 2121 • KHS – Liberec tel.: 485 253 111, Husova 64, 460 31 Liberec 1

Zpět


TOPlist
  Penzion Sunski Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Sunski
Ceník ubytování a stravování