Pension Selský dvůr - agroturistika

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension leží v podhůří Jizerských hor v obci s asi 2800 obyvateli Raspenava. Možno se dopravit - vlakem z Liberce směr Frýdlant do stanice Raspenava a zde po domluvě zajistíme vlastní dopravu do pensionu. Atobusem z Liberce nebo Frýdlantu směr Hejnice a výstup ve stanici "U mostu" dále asi 200m dle vlastního značení. Autem z Liberce nebo Frýdlantu směr Hejnice a v Raspenavě u železného mostu vpravo vlastní značení-Selský dvůr.
Vybavení a služby
Pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, stravování dle přání zákazníka (snídaně, obědy, večeře), grilování. Vlastní restaurace s dobrou kuchyní, posezení ve stylové selské jizbě nebo venku "Pod kaštanem". V místě koně pod sedlo i do zápřahu s kořárem, možnost kontaktu se zvířaty a zemědělskými pracemi. Dětská zahrada, hřiště - tenis, odbíjená, nohejbal, stolní tenis, šipky, stolní hry.
Rekreace a služby v okolí
V okolí-Lázně Libverda s Obřím sudem, Hejnice - kostel, Frýdlant - zámek, betlém, Liberec - Jěštěd, ZOO, botanická zahrada, Babylon (zábavní centrum), zámek, krytý bazén. Velmi dobré terény pro turistiku a cykloturistiku, v zimě přístup na běžecké tratě, na sjezdovky do Liberce nebo Bedřichova po domluvě zajistíme vlastní dopravou. Rovněž pro vzdálenější turistické nebo cykloturistické trasy zajistíme dopravu případně i průvodce (Jizerské hory, Český ráj, Krkonoše a další). Koupání v místě, nákupy - Raspenava, Frýdlant, Liberec.
TOPlist