Pension Riegel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází ve Svobodě nad Úpou při cestě směrem na Pec pod Sněžkou, parkoviště je u pensionu zdarma. V objektu je byt majitele, který se stará o parkoviště v zimě a o letní krytý bazén v létě.
Vybavení a služby
Kapacita 16 lůžek v 5 pokojích + 6 přistýlek. Pokoje jsou 2-6 lůžkové. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení. Pension je nekuřácký. Obchod s potravinami 200 metrů, skibusy 200m.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí jsou lyžařské vleky, skibusy zde jezdí zdarma, bowling, Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové nad Labem, jízdy na koních v Mladých Bukách, turistika a cykloturistika, půjčovny kol a lyží. Jánské Lázně - celkem 2 lanové dráhy, 13 lyž.vleků, 12km sjezdových tratí, s umělým zasněžováním. Sjezdové tratě areálu patří k nejdelším v Čechách. Saňkařská dráha 3,5km, půjčovna sport.vybavení, lyžařské školy, upravované běžecké tratě - více jak 50km. V Janských Lázních - masáže, krytý plavecký bazén, kino, V místě jsou restaurace, bowling, síť obchodů a služeb. V letních měsících: Cyklostezky, horské cyklostezky (zdarma vyvezení kola kabinovou lanovkou na Černou horu), možnost zapůjčení horských kol a sjezdových koloběžek. Možnost provozování outdoorových aktivit, Lanový park, jízdy na čtyřkolkách s průvodcem, jízda na koních. Silniční cyklistika, turistické cíle Krkonošského národního parku s vyznačenými stezkami v krásné přírodě. Dále je možno využít minigolfu, dvou tenisových kurtů, 5 km vzdáleného golfového hřiště a nedaleká koupaliště. Okolí pensionu je vhodné pro vycházky nebo i pro horské túry. Doporučit lze i výlety do blízkého okolí. Například: ZOO-Safari Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, Adršpašsko-teplické skály, muzeum Karla Čapka v Malých Svatoňovicích, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí a mnoho dalších možností.
TOPlist