TOPlist

Pension Riegel - chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension-chalupa Riegel se nachází ve Svobodě nad Úpou při cestě směrem na Pec pod Sněžkou, parkoviště je u pensionu zdarma. V objektu je byt majitele, který se stará o parkoviště v zimě a o letní krytý bazén v létě
Vybavení a služby
Kapacita 5 pokojů, 16 lůžek + 6 přistýlek. Celkem 22 osob. Pokoje jsou 2-6 lůžkové. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení. Pension je nekuřácký. Obchod s potravinami 200 metrů, restaurace 200m, skibusy 200m. 2x kuchyň, 2x společenská místnost, WI-FI. V létě k dispozici venkovní krytý bazén, gril, dětské hřiště. V zimě po návratu z lyžování si usušíte lyžařské boty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí jsou lyžařské vleky, skibusy zde jezdí zdarma, bowling, Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové nad Labem, jízdy na koních v Mladých Bukách, turistika a cykloturistika, půjčovny kol a lyží. Jánské Lázně - celkem 2 lanové dráhy, 13 lyž.vleků, 12km sjezdových tratí, s umělým zasněžováním. Sjezdové tratě areálu patří k nejdelším v Čechách. Saňkařská dráha 3,5km, půjčovna sport.vybavení, lyžařské školy, upravované běžecké tratě - více jak 50km. V Janských Lázních - masáže, krytý plavecký bazén, kino, V místě jsou restaurace, bowling, síť obchodů a služeb. V letních měsících: Cyklostezky, horské cyklostezky (zdarma vyvezení kola kabinovou lanovkou na Černou horu), možnost zapůjčení horských kol a sjezdových koloběžek. Možnost provozování outdoorových aktivit, Lanový park, jízdy na čtyřkolkách s průvodcem, jízda na koních. Silniční cyklistika, turistické cíle Krkonošského národního parku s vyznačenými stezkami v krásné přírodě. Dále je možno využít minigolfu, dvou tenisových kurtů, 5 km vzdáleného golfového hřiště a nedaleká koupaliště. Okolí pensionu je vhodné pro vycházky nebo i pro horské túry. Doporučit lze i výlety do blízkého okolí. Například: ZOO-Safari Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, Adršpašsko-teplické skály, muzeum Karla Čapka v Malých Svatoňovicích, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí a mnoho dalších možností.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz