PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Riegel - chalupa

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1.12.- 30.4. CELÝ OBJEKT (mimo Vánoce a Silvestr) ...... 5600 Kč/den do 16 osob, přistýlka za doplatek 100 Kč/den, včetně energií, vody, topení. Rekr. poplatek není v ceně. Platí se vratná kauce.Týdenní pobyty so-so.Minimálně 6 nocí.

PŘI RESERVACI SE PLATÍ ZÁLOHA 50%, 14 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM DOPLATEK 50%.
STORNO ... 15 A VÍCE DNÍ 25% Z CELKOVÉ ČÁSTKY POBYTU
STORNO.... 14 A MÉNĚ DNÍ A V PŘÍPADĚ NEDOJEZDU 100% Z CENY POBYTU.
Letní sezona - ceny
1.7.-31.8. Celý objekt ....... 4600 Kč/den do 16 osob, přistýlka za doplatek 100 Kč/den, včetně energií, vody. Při nižší počtu osob lze domluvit cenu, Týdenní pobyty so-so, minimálně 6 nocí . Rekr. poplatek není v ceně. Platí se vratná kauce.
2 x kuchyň, 2 x společenská místnost.

PŘI RESERVACI SE PLATÍ ZÁLOHA 50%, 14 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM DOPLATEK 50%.
STORNO ... 15 A VÍCE DNÍ 25% Z CELKOVÉ ČÁSTKY POBYTU
STORNO.... 14 A MÉNĚ DNÍ A V PŘÍPADĚ NEDOJEZDU 100% Z CENY POBYTU.
Období mimo sezónu - ceny
V MEZISEZONĚ JE MOŽNÉ PRONAJMUTÍ POUZE POLOVINY DOMU tzv. APARTMÁN,.. 3 POKOJE -max. 10 osob + OBÝVACÍ POKOJ S KUCHYŃSKÝM KOUTEM, CENA 3300 KČ/DEN, při 2 nocích příplatek 400 Kč

PŘI RESERVACI MŮŽEME POŽADOVAT ZÁLOHU 50%, 14 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM DOPLATEK 50%.
STORNO ... 15 A VÍCE DNÍ 25% Z CELKOVÉ ČÁSTKY POBYTU
STORNO.... 14 A MÉNĚ DNÍ A V PŘÍPADĚ NEDOJEZDU 100% Z CENY POBYTU.
Slevy:
Přistýlky za poplatek 100 Kč/den.
Další informace:
PRONÁJEM PENSIONU
------------------
SILVESTR
PRONÁJEM PENSIONU - 16 lůžek .. CENA 7600 KČ/1 DEN VČETNĚ ENERGIÍ, TEPLA, VODY. 4 PŘISTÝLKY ZA PŘÍPLATEK 100 KČ/DEN. MOŽNOST VLASTNÍHO VAŘENÍ, TOČENÍ VLASTNÍHO PIVA, MINIMÁLNĚ 5 NOCÍ. Rekr. poplatek není v ceně

VÁNOCE - CENA 6600 KČ/1 DEN. Minimálně 4 noci. Rekr. poplatek není v ceně.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz