TOPlist

Pension Riegel - chalupa

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní cena ....... 320-450 Kč/osoba/noc. Při ubytování 1 noc příplatek 50 Kč

CELÝ OBJEKT ....... 5600 Kč/den pro 16 osob, přistýlka za doplatek 100 Kč/den, včetně energií, vody, topení. Rekr. poplatek není v ceně. Platí se vratná kauce. Minimálně 5 noci.

ZIMNÍ SEZÓNA
PRONÁJEM 1.PATRO ... 3 POKOJE - 8 LŮŽEK ... 2800 Kč/den + 3 PŘISTÝLKY ... 1 PŘISTÝLKA ZA POPLATEK 100 Kč/den. OBÝVACÍ POKOJ S TV, KUCHYŇSKÝ KOUT, LEDNICE, KÁVOVAR, MIKROVLNKA, INDUKČNÍ DESKA

PRONÁJEM 2.PATRO ... 2 POKOJE V PODKROVÍ - 8 LŮŽEK ... 2800 Kč/den + 3 PŘISTÝLKY ... 1 PŘISTÝLKA ZA POPLATEK 100 Kč/den. SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST V PŘÍZEMÍ DOMU, 2x WC, PLNĚ VYBAVENÁ KUCHYŇ, MYČKA NA NÁDOBÍ, SPORAK, TROUBA, MIKROVLNKA, KÁVOVAR, TOUSTOVAČ, LEDNICE, VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ

PŘI RESERVACI MŮŽEME POŽADOVAT ZÁLOHU 50%, 14 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM DOPLATEK 50%.
STORNO ... 15 A VÍCE DNÍ 25% Z CELKOVÉ ČÁSTKY POBYTU
STORNO.... 14 A MÉNĚ DNÍ A V PŘÍPADĚ NEDOJEZDU 100% Z CENY POBYTU.
Letní sezona - ceny
Letní cena 270-330 Kč/osoba/noc. Při ubytování 1 noc příplatek 50 Kč.

Celý objekt ....... 4100 Kč/den ... včetně energií, vody, topení. Rekr.poplatek není v ceně. Platí se vratná kauce, minimálně 4 noci.
1.patro .......... 2050 Kč/den
2.patro .......... 2050 Kč/den

PŘI RESERVACI MŮŽEME POŽADOVAT ZÁLOHU 50%, 14 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM DOPLATEK 50%.
STORNO ... 15 A VÍCE DNÍ 25% Z CELKOVÉ ČÁSTKY POBYTU
STORNO.... 14 A MÉNĚ DNÍ A V PŘÍPADĚ NEDOJEZDU 100% Z CENY POBYTU.
Slevy:
Přistýlky za poplatek 100 Kč/den.

Rodinné slevy
Další informace:
PRONÁJEM PENSIONU.
--------------------------
SILVESTR
PRONÁJEM PENSIONU - 16 lůžek .. CENA 6700 KČ/1DEN VČETNĚ ENERGIÍ, TEPLA, VODY.6 PŘISTÝLEK ZA PŘÍPLATEK 100 KČ/DEN. MOŽNOST VLASTNÍHO VAŘENÍ, TOČENÍ VLASTNÍHO PIVA, MINIMÁLNĚ 6 NOCÍ.

VÁNOCE - CENA 5900 KČ/1 DEN. Minimálně 4 noci
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz