Pension Protěž

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází 50m od lázeňské kolonády, v klidném prostředí, 25km od Liberce, 11km od Frýdlantu. Autobusová zastávka 50m, vlaková stanice v Hejnicích 1,5km. V blízkosti hraniční přechody do Polska a Německa. Sjezdové lyžování v Polsku 15km, nově otevřená sjezdovka s kabinkovou lanovkou dlouhá 2,5km.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou s vlastním soc. zařízením, TV/SAT a ledničkou. V Pensionu je restaurace pro ubytované hosty s barem (70 míst), 2 salonky (20+20 míst). Možnost objednání hudby a využít sál v restauraci k tanci. Pořádáme různé druhy oslav, narozeniny, svatby, školení, školy v přírodě, sportovní soustředění apod. Mluvíme německy a anglicky.
Rekreace a služby v okolí
Vhodné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, běžkové lyžování. Jizerská magistrála cca 8km,sjezdové lyžování ve Swiradowe Zdroji 15km, nově otevřená sjezdovka 2,5 km s kabinkovou lanovkou. Obří sud 1,5km, Hejnický kostel 1,5km, zámek Frýdlant 11km, možnost koupání v Hejnicích 1,5km nebo rybník v Pekle 1,5km. Rozhledna na Smrku 8km. V Liberci Babylon s Aquaparkem, ZOO, Ještěd s lanovkou. V Obci jsou tennisové kurty, dva minerální prameny, dětský koutek, informační centrum, knihovna.
TOPlist