Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází 50m od lázeňské kolonády, v klidném prostředí, 25km od Liberce, 11km od Frýdlantu. Autobusová zastávka 50m, vlaková stanice v Hejnicích 1,5km. V blízkosti hraniční přechody do Polska a Německa. Sjezdové lyžování v Polsku 15km, nově otevřená sjezdovka s kabinkovou lanovkou dlouhá 2,5km.

  Vybavení a služby

Všechny pokoje jsou s vlastním soc. zařízením, TV/SAT a ledničkou. V Pensionu je restaurace pro ubytované hosty s barem (70 míst), 2 salonky (20+20 míst). Možnost objednání hudby a využít sál v restauraci k tanci. Pořádáme různé druhy oslav, narozeniny, svatby, školení, školy v přírodě, sportovní soustředění apod. Mluvíme německy a anglicky.

  Rekreace a služby v okolí

Vhodné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, běžkové lyžování. Jizerská magistrála cca 8km,sjezdové lyžování ve Swiradowe Zdroji 15km, nově otevřená sjezdovka 2,5 km s kabinkovou lanovkou. Obří sud 1,5km, Hejnický kostel 1,5km, zámek Frýdlant 11km, možnost koupání v Hejnicích 1,5km nebo rybník v Pekle 1,5km. Rozhledna na Smrku 8km. V Liberci Babylon s Aquaparkem, ZOO, Ještěd s lanovkou. V Obci jsou tennisové kurty, dva minerální prameny, dětský koutek, informační centrum, knihovna.

Zpět


TOPlist
  Pension Protěž Lázně Libverda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Protěž
Ceník ubytování a stravování