Poloha a dosažitelnost

Rodinný pension , v klidném horském prostředí s výbornou dostupností na pokraji Špindlerova Mlýna v lokalitě Přední Labská. Ideální podmínky pro lyžování sjezdové i běžecké, pěší turistiku a cyklistiku. Příjemně strávená dovolená v Krkonošském národním parku. Rekreace pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce po celý rok.

  Vybavení a služby

Nabízíme Vám celoroční ubytování se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Občerstvit se můžete u baru s alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Rádi Vám rovněž připravíme něco k zakousnutí, teplé nápoje nebo ovocné zmrzlinové poháry. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro naše hosty máme k dispozici: venkovní terasa s možností grilování, koupání, stolní tenis, stolní fotbal, TV, DVD, video, satelit, projekční plátno, ruské kuželky, společenské hry. V zimě upravovaný vlek 50m od pensionu (délka vleku 470m).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pension Popelka je vhodným místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší skupiny k odpočinkové i sportovní rekreaci. Po dohodě Vám můžeme zajistit zapůjčení tenisového hřiště nebo dohodnout bowling, saunu, squash, billiard atd. ve Victory Clubu ve Vrchlabí za přátelské ceny (včetně dopravy).

Zpět


TOPlist
  Pension Popelka Špindlerův Mlýn, Přední Labská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Popelka
Ceník ubytování a stravování