TOPlist

Pension Polonia

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension je umístěn přímo u lyžařského SKIAREÁLU BUBÁKOV – HERLÍKOVICE. Skiareál nabízí 12 sjezdových tratí s převýšením z 540 m n. m. až do 1019 m n. m. o celkové délce 11 km, které jsou určeny jak pro začátečníky, středně pokročilé, tak pro náročné lyžaře. Areál Bubákov nabízí také speciálně přizpůsobené tratě pro výuku dětí a začínajících lyžařů. Moderní zasněžovací technika obsáhne 98% tratí. Pension je dále umístěn pouhých 9 km od lyžařského SKIAREÁLU ŠPINDLERŮV MLÝN, největšího lyžařského střediska v České republice. Popis cesty: z Vrchlabí obchvatem nebo přes centrum města směr Špindlerův Mlýn. 100 m za odbočkou na Strážné po levé straně. GPS – 50°38’57.81”N, 15°36’17.77”E. Autobusová zastávka – Rozcestí Strážné.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT a Wi-Fi zdarma. Pokoje 2 os., 3 os., 4 os. a 5 os. 1 Rodinný pokoj 2+3 (2 samostatné pokoje, 1 pokoj 2 os., 1 pokoj 3 os., společná chodbička a soc. zařízení, uzavřeno na 1 klíč). 1 Apartmá (2 samostatné pokoje, ložnice 4 os. a společenský pokoj). Společná kuchyňka - rychlovarná konvice, překapávač na kávu, mikrovlnná trouba a lednice. Jídelna s TV a Wi-Fi. Lyžárna se sušákem na boty. Dětská postýlka k zapůjčení. Wellness – finská sauna, ochlazovací bazének, ochlazovací vědro, relaxační zóna (dodatečný příplatek). Vlastní parkoviště, bezpečnostní kamera. Letní sezóna - posezení na terase, venkovní grilování. Možnost stravování v okolních zařízeních (150 m).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Atrakcí tohoto místa je blízkost hor a turistických tras, kluziště, sáňkařská dráha, bazén, koně, ZOO, skialpinismus, snowboarding, snowtubbing, běžecké tratě Žalý, bobová dráha, bruslení, turistika, paragliding v tandemu... Vítáme lyžaře, houbaře i cyklisty. Centrum města - 15 minut. Velké množství lyžařských vleků, půjčovna lyží i lyžařská škola. Půjčovna lyžařské výstroje, horských kol i průvodce po horách... SKIAREÁL BUBÁKOV - HERLÍKOVICE 250m (SKI BUS), SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN 10km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz