Pension Polonia

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěn u lyžařského SKIAREÁLU BUBÁKOV - HERLÍKOVICE. Nabízí 12 sjezdových tratí s převýšením z 540 m n. m. až do 1019 m n. m. o celkové délce 11 km, které jsou určeny jak pro začátečníky, středně pokročilé, tak pro náročné lyžaře. Areál Bubákov nabízí také speciálně přizpůsobené tratě pro výuku dětí a začínajících lyžařů! Moderní zasněžovací technika obsáhne 98% tratí. Večerní lyžování každý den 18-21 hodin. Popis cesty: z Vrchlabí obchvatem nebo přes centrum města směr Špindlerův Mlýn. 100 m za odbočkou na Strážné po levé straně. GPS - 50°38'57.81"N, 15°36'17.77"E. Autobusová zastávka - Rozcestí Strážné.
Vybavení a služby
Pokoje 2 os., 3 os. i 4 os. s vlastním sociálním zařízením(sprchový kout, WC) lyžárna se sušákem na boty; dětská postýlka k zapůjčení.K dispozici zdarma jidelna,společná kuchyňka, rychlovarná konvice,překapávač na kávu, mikrovlnka, lednice TV-SAT, Wi-Fi, letní sezona posezení na terase, venkovní grilování, vlastní parkoviště, bezpečnostní kamera. Možnost stravování v okolních zařízeních (150 m).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Atrakcí tohoto místa je blízkost hor a turistických tras, kluziště, sáňkařská dráha, bazén, koně, ZOO, skialpinismus, snowboarding, snowtubbing, běžecké tratě Žalý, bobová dráha, bruslení, turistika, paragliding v tandemu... Vítáme lyžaře, houbaře i cyklisty. Centrum města - 15 minut. Velké množství lyžařských vleků, půjčovna lyží i lyžařská škola. Půjčovna lyžařské výstroje, horských kol i průvodce po horách... SKIAREÁL BUBÁKOV - HERLÍKOVICE 250 m (SKI BUS) SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN -10 km
TOPlist