TOPlist

Penzion Poezie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension POEZIE se nachází v oblasti Kořenova zvané Tesařov. K objektu odbočíte ze silnice 10/E65 Tanvald-Desná-Harrachov na vrcholu kopce v Kořenově ve směru od Tanvaldu hned (0,4m!) za přechodem pro chodce doleva -( ve směru od Harrachova 0,4m před přechodem pro chodce doprava)- na místní asfaltovou cestu po modré turistické značce. Cca po 300m dojedete k parkovišti u penzionu POEZIE. U odbočky k pensionu na hlavní silnici je i zastávka přímých autobusů z Prahy (300m). Vlaková zastávka je vzdálená cca 2km.
Vybavení a služby
Kapacita penzionu je 24 osob v 7 pokojích (s možností přistýlek), všechny s vlastním sociálním zařízením – koupelnou (WC, sprchový kout, umývadlo). Pokoje jsou v 1.patře. Ubytování je vhodné pro rodiny, jednotlivce i skupiny. K dispozici je vybavená kuchyně, jídelna a klubovna s kabelovou TV. Hosté mají možnost připojení k internetu Wi-Fi technologií zdarma. V letních měsících je k dispozici venkovní terasa a možnost večerního posezení u táboráku. Pro děti je připraveno venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské podmínky: u pensionu je 350m dlouhá sjezdovka Bavorák s večerním lyžováním vhodná pro děti a mírně pokročilé lyžaře. Další možnosti náročnějšího sjezdového lyžování mimo Kořenov jsou v Rejdicích (cca 4km), Harrachově (8 km), Desné, na Tanvaldském Špičáku, v Pasekách n.Jiz. nebo v Rokytnici n.Jiz. V okolí jsou desítky kilometrů upravovaných běžkařských stop včetně Jizerské magistrály a krkonošských běžkařských cest. Stejné možnosti platí pro cykloturistiku. V prodloužené letní sezoně jezdí speciální cyklobus mezi Kořenovem-Harrachovem-Malou Úpou a zpět. V létě také lákají pěší výlety "do všech světových stran", hojnost borůvek i hub v turisticky velmi zajímavé, ale nepřelidněné oblasti. Další možnosti vyžití: bowling a bazén 300m od pensionu, rozhledna Štěpánka, minigolf, lanové centrum, technická rarita-ozubnicová železnice Tanvald-Kořenov-Harrachov, v Harrachově bobová dráha, tenisová hala, golf, minigolf, diskotéka, minipivovar, sklárna, důlní muzeum, v Jablonci přehrada, aquapark, muzeum skla a bižuterie, v Liberci zábavní centrum Babylon, ZOO, botanická zahrada,...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz