Poloha a dosažitelnost

Naše ubytování v Jizerských horách v Pensionu pod vlekem leží v samém srdci Jizerských hor v horské vesničce Janov nad Nisou – Hrabětice. Jeho poloha, vybavení a venkovní prostory jsou ideální kombinací pro ubytovávání větších skupin rodin s dětmi, škol v přírodě, dětských táborů, či sportovních soustředění.

  Vybavení a služby

Rozlehlé pozemky okolo pensionu - oplocené hřiště - dětské hřiště - ohniště s posezením - pergola s grilem - parkoviště - kolárna - společenská místnost s TV a WiFi

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Letní vyžití: Vzhledem ke své poloze je pension ideálním místem k aktivnímu odpočinku a také výchozím bodem pro poznávání krás Jizerských hor i v letním období. Více než 130 km značených turistických tras a cyklostezek nabízí mnoho možností. • Mezi hlavní atrakce v okolí patří: jízdárna a mini ZOO Dřevona 500 m od nás nabízí například 2 hodinový program pro skupiny, jehož obsahem je projížďka na koni a prohlídka mini ZOO - Cross golf Severák- 9 jamek - ideální relaxační odpoledne - lanové centrum 100m od pensionu – nabízí například 2 hodinový program pro skupiny s využitím vysokých i nízkých překážek - je možné zajistit přednášku od Horské služby - Husky – paní Jana Henychová je naší nejznámější musherkou a po dohodě přijede ukázat pejska a saně; během hodinové přednášky se dozvíte hodně o musherství , je samozřejmě možné i pejsky navštívit, nakrmit. - lezecká stěna Makak v Jablonci nad Nisou - bobová dráha v Janově nad Nisou - dále je možné zajet do Liberce do IQ parku, který děti naprosto nadchne - v okolí pensionu se nachází nesčetné množství značených turistických tras, které vás zavedou k nejkrásnějším koutům Jizerských hor - za zmínku také stojí 3 rozhledny (Bramberk, Královka a Slovanka) v dochozí vzdálenosti . Za účelem koupání je možné využít buď přehradu Černá Nisa v Bedřichově, přírodní koupaliště tamtéž, nebo přehradu Mšeno v JBC. Přímo k této přehradě vás zaveze MHD jedoucí z Janova.


Nabízíme ubytování také v Chatě Nisanka v Bedřichově a v Apartmánech Loučky v Hraběticích

Zpět


TOPlist
  Pension Pod Vlekem Hrabětice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Pod Vlekem
Ceník ubytování a stravování