Pension Panorama Benecko - Poloha, Služby, Okolí

Pension Panorama Benecko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension naleznete v nejvýše položené části Benecka, malebného horského střediska západních Krkonoš, s jedinečnou vyhlídkou na třetinu České republiky. Benecko oplývá velkým počtem slunečných dnů, nádherně čistým vzduchem, kvůli kterému se Benecku přezdívá "vzdušné lázně". Nadmořská výška 920mnm zaručuje dobré sněhové podmínky. Parkování je u pensionu, pro hosty zdarma.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v příjemných, nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. WIFI je dostupná zdarma ve všech pokojích a prostorách pensionu. Postele jsou vyráběné na míru a mají nové matrace podporující Váš zdravý spánek. Ubytování je možné s polopenzí či pouze se snídaní. Naším přáním je nabídnout hostům pohodlné ubytování, chutné jídlo a hlavně vytvořit přijemné prostředí k prožití dovolené, k relaxaci a načerpání nové energie. Pro hosty pensionu je k dispozici restaurace s barem, letní terasa, venkovní bazén, sauna, kulečník, dětský koutek, stolní tenis, WIFI a mnoho dalších služeb. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Náš pension je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Příjemné ubytování v nádherném prostředí, dovolená se širokými možnostmi aktivního odpočinku a relaxace po celý rok. V těsné blízkosti jsou běžecké tratě a skiareál Benecko s velkým výběrem sjezdovek a vleků. Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro vaše krátké i dlouhé turistické výlety po Krkonoších pěšky i na kolech. Můžete si také jen užívat čerstvého vzduchu, domácí kuchyně a krásného výhledu na téměř třetinu České republiky.
TOPlist