Pension Medard - Poloha, Služby, Okolí

Pension Medard

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Medard se nachází v obci Boží Dar v Krušných horách v nadmořské výšce více než 1000 metrů nad mořem. Hornické město Jáchymov je vzdálené 6km, Karlovy Vary 25km a Praha 135km. Krásnou pěší vycházkou dojdete 1,5km na hraniční přechod do Spolkové republiky Německo a 3km do německého lázeňského a lyžařského města Oberwiesenthal.
Vybavení a služby
Pension Medard disponuje 30 pokoji s celkovou kapacitou 97 lůžek. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií – Comfort a Economy. Všechny pokoje mají nová plastová okna a topení. Pokoje Comfort jsou nově zrekonstruované a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout) a novým nábytkem. Pokoje Economy mají vlastní umyvadlo se studenou a teplou vodou, sociální zařízení se nacházejí na každém patře a jsou nově zrekonstruovaná. V pensionu Medard se nacházejí jídelna a restaurace s krbem, obě nekuřácké. Snídaně se podávají formou bufetu, pro obědy a večeře je možnost výběru z jídelního lístku nebo bufetu. Všechna jídla připravujeme z čerstvých surovin. Bar s obsluhou nabízí široký sortiment cocktailů, long drinků a barových specialit. Máte možnost připojit se k internetu pomocí WI-FI. Přímo u hotelu si múžete zahrát plážový volejbal nebo fotbálek, nebo využít prostorné travnaté hřiště.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo v obci je lyžařský areál Novako, vlekem se dostanete do velkého lyžařského a snowboardového areálu Neklid, nedaleko je lyžařský areál Klínovec a německý Fichtelberg. V okolí obce je okolo 70km běžeckých tratí na českém území a 50km tratí na německém území. V létě pak turisty láká zejména nedaleké Božídarské rašeliniště, Blatenský příkop, Vlčí jámy u Horní Blatné, nebo nejvyšší vrchol Krušných hor - Klínovec. Potěšeni budou jistě i vyznavači cykloturistiky, protože plochý reliéf hor umožňuje jízdu téměř po celém hřebeni, částečně i po lyžařské magistrále.
TOPlist