Pension Luisa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný pension Luisa se nachází v části Dolního Dvora, která se nazývá Luisino údolí. Je to velmi klidné a malebné údolí. Malebnost údolí dotvářejí pravé krkonošské roubenky a Husí potok, který jím protéká. Náš pension je zrekonstruovaná horská chalupa, jejíž historie sahá až do roku 1846. Má vlastní zdroj pitné pramenité vody. Výhodou je celoroční dostupnost automobilem.
Vybavení a služby
2-4 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a TV SAT, stylová jídelna s krbem, místnost pro děti s hračkami , domácí kuchyně, bohaté snídaně, večeře 3 chody, možnost využití kuchyně, občerstvení (nápoje, poháry...), připojení k internetu, letní terasa s možností grilování, přírodní ohniště, dřevěnné atrakce pro děti, písek, klouzačka, trampolína. Mámě koně na projíždky.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo u pensionu zimní radovánky pro děti (saně, boby), vhodné terény pro běžkaře, lyžařský vlek (délka 500m) ve vzdálenosti 150m - Skiareál Luisino údolí, výhodná poloha pro pěší i cykloturistiku, ideální místo pro milovníky sběru hub a lesních plodů, sauna, bazén, whirpool, tenis. kurt - 500m. Projíždky na koni u pensionu-poník, hucul.
TOPlist