PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Labská Vyhlídka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Labská vyhlídka je ve Špindlerově Mlýně, v chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku. K pensionu lze v létě dojet autem a parkovat u něj, v zimě lze parkovat pod sjezdovkou. Detailní informace včetně mapky jsou na web stranách www.labskavyhlidka.cz
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita penzionu je 36 lůžek ve 2 až 5-ti lůžkových pokojích a 10-ti lůžkové ubytovně. Na každém podlaží je WC, umývárny a sprchy.

Zimní pobyty: Penzion stojí přímo na sjezdovce. Možnost zapůjčení sportovních potřeb - sáňky, boby, snowboardy, běžkové i sjezdové lyže.

Letní pobyty: V létě je k dispozici dětský bazén, volejbalové hřiště a dětské hřiště. Lze pořádat táboráky s grilováním a slunit se na terase s krásným výhledem na přehradu. Možnost zapůjčení sportovních potřeb a horských kol.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Penzion je na 1770m dlouhé sjezdovce s umělým zasněžováním a sjezdovka je vybavena 3-sedačkovou lanovkou(přímo od penzionu lze sjet na lyžích k spodní stanici). Lyžařské areály Svatý Petr a Medvědín (lyžařsky propojen) jsou vzdáleny cca 2km (18 vleků a 4 lanovky), mají umělé zasněžování a večerní lyžování, doprava zajištěna skibusem (zastávka cca 200m) lze i na lyžích. Okolí osady Labská nabízí rovněž široké možnosti využití běžeckých tratí, které jsou součástí běžeckého areálu Horní Mísečky. Pension je umístěn nedaleko stezek pro pěší turistiku a cykloturistiku. Pěší vycházkou se dostanete k letní bobové dráze, dále Aquacentru Bedřichov – krytý bazén, tobogán, vlnobití, protiproud a sauna.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz