Pension Labská Vyhlídka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Labská vyhlídka je ve Špindlerově Mlýně, v chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku. K pensionu lze v létě dojet autem a parkovat u něj, v zimě lze parkovat pod sjezdovkou. Detailní informace včetně mapky jsou na web stranách www.labskavyhlidka.cz
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita penzionu je 36 lůžek ve 2 až 5-ti lůžkových pokojích a 10-ti lůžkové ubytovně. Na každém podlaží je WC, umývárny a sprchy.<br><br> Zimní pobyty: Penzion stojí přímo na sjezdovce. Možnost zapůjčení sportovních potřeb - sáňky, boby, snowboardy, běžkové i sjezdové lyže.<br> Letní pobyty: V létě je k dispozici dětský bazén, volejbalové hřiště a dětské hřiště. Lze pořádat táboráky s grilováním a slunit se na terase s krásným výhledem na přehradu. Možnost zapůjčení sportovních potřeb a horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Penzion je na 1770m dlouhé sjezdovce s umělým zasněžováním a sjezdovka je vybavena 3-sedačkovou lanovkou(přímo od penzionu lze sjet na lyžích k spodní stanici). Lyžařské areály Svatý Petr a Medvědín (lyžařsky propojen) jsou vzdáleny cca 2km (18 vleků a 4 lanovky), mají umělé zasněžování a večerní lyžování, doprava zajištěna skibusem (zastávka cca 200m) lze i na lyžích. Okolí osady Labská nabízí rovněž široké možnosti využití běžeckých tratí, které jsou součástí běžeckého areálu Horní Mísečky. Pension je umístěn nedaleko stezek pro pěší turistiku a cykloturistiku. Pěší vycházkou se dostanete k letní bobové dráze, dále Aquacentru Bedřichov – krytý bazén, tobogán, vlnobití, protiproud a sauna.
TOPlist