Pension Krupka - Poloha, Služby, Okolí

Pension Krupka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Krupka se nachází v klidné lokalitě asi 4km od centra města Vrchlabí přímo v lyžařském skiareálu Herlíkovice a skiareálu Bubákov jen 200 metrů od lyžařských vleků. Přijedete-li autem můžete ho zaparkovat u pensionu na soukromém parkovišti. Lyžařský areál Herlíkovice a Bubákov se nachází mezi městem Vrchlabí a městěm Špindlerův Mlýn. 4 lyžařské vleky v délce 200-800m a nově vybudovaná sedačková lanovka v délce 1400 metrů přepraví za hodinu 3000 osob. 5 sjezdových tratí (černá - červená - modré) je denně udržováno, sjezdovky jsou upravovány umělým sněhem.
Vybavení a služby
V hlavní budově jsou pokoje pro 2-5 osob, každý pokoj s vlastní koupelnou a WC. Je zde také možnost ubytování v třílúžkovém pokoji v malém domě se samostatným vchodem, opět s vlastní sprchou, WC a umyvadlem. V penzionu se nachází společenská místnost s kuchyní. Uzamykatelná lyžárna je součástí objektu. Možnost využití infrasauny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je svojí polohou ideální k využítí zimních i letních sportů (lyže, běžky, snoubord, brusle, turistika, cikloturistika, koně, rybolov, houbaření...). V docházkové blízkosti se nacházi restaurace, bar, discotéka, kulečník, šipky. Možnost zajištění whirlpool, tenis, uzavřená sportovní hala....
TOPlist