Poloha a dosažitelnost

Pension Krupka se nachází v klidné lokalitě asi 4km od centra města Vrchlabí přímo v lyžařském skiareálu Herlíkovice a skiareálu Bubákov jen 200 metrů od lyžařských vleků. Přijedete-li autem můžete ho zaparkovat u pensionu na soukromém parkovišti. Lyžařský areál Herlíkovice a Bubákov se nachází mezi městem Vrchlabí a městěm Špindlerův Mlýn. 4 lyžařské vleky v délce 200-800m a nově vybudovaná sedačková lanovka v délce 1400 metrů přepraví za hodinu 3000 osob. 5 sjezdových tratí (černá - červená - modré) je denně udržováno, sjezdovky jsou upravovány umělým sněhem.

  Vybavení a služby

V hlavní budově jsou pokoje pro 2-5 osob, každý pokoj s vlastní koupelnou a WC. Je zde také možnost ubytování v třílúžkovém pokoji v malém domě se samostatným vchodem, opět s vlastní sprchou, WC a umyvadlem. V penzionu se nachází společenská místnost s kuchyní. Uzamykatelná lyžárna je součástí objektu. Možnost využití infrasauny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Penzion je svojí polohou ideální k využítí zimních i letních sportů (lyže, běžky, snoubord, brusle, turistika, cikloturistika, koně, rybolov, houbaření...). V docházkové blízkosti se nacházi restaurace, bar, discotéka, kulečník, šipky. Možnost zajištění whirlpool, tenis, uzavřená sportovní hala....

Zpět


TOPlist
  Pension Krupka Hořejší Vrchlabí, Herlíkovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Krupka
Ceník ubytování a stravování