Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v centru města Kraslic, 800m daleko je vlakové a autobusové nádraží. Ski centrum Bublava je vzálené od pensionu pouhých 6km autem.

  Vybavení a služby

Pension nabízí ubytování v 8 pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelna, TV-SAT, internet. Všem návštěvníkům je k dispozici stylová nekuřácká restaurace s kapacitou 100 míst. Vybrat si můžete posezení u krbu nebo v zimní zahradě a rodinám s malými dětmi je vyhrazen salonek s dětským koutkem. Pro hosty penzionu Krista připravujeme také snídaně, na jejich přání i od časných ranních hodin.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Tip na letní dovolenou: V teplejších měsících se v horské přírodě můžete věnovat pěší turistice, cykloturistice, jízdě na koni, koupání v lesních jezírkách, blízkých přehradách nebo aquaparku Schöneck (9 km). Pobyt si turisté mohou zpestřit i zajímavými výlety do okolí. Prohlédnout si lze proslulá lázeňská města Františkovy Lázně, Karlovy Vary nebo Mariánské Lázně. Turistickou atrakcí je i přírodní park Přebuz. • Tipy na zimní dovolenou: Pro příznivce zimních sportů jsou v Krušných horách dokonalé podmínky. Plně využít je možné kilometry pečlivě upravených běžeckých tratí, které vedou až na zdejší nejvyšší vrchol – Klínovec. Jak pro rodiny s menšími dětmi tak i pro náročné lyžaře je vhodné lyžařské středisko Bublava. Přímo v Kraslicích pak na turisty čekají dva lyžařské vleky.

Zpět


TOPlist
  Pension Krista Kraslice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Krista
Ceník ubytování a stravování