Pension Kraus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Benecko lze bez nadsázky označit za jednu z nejhezčích krkonošských obcí – rozprostírá se na slunečném jihozápadním svahu Žalého v nadmořské výšce 850 metrů a skýtá ona proslulá jedinečná „panoramata“. Pension KRAUS se nachází v horní části obce, v blízkosti hlavní, avšak málo fekventované komunikace, která Beneckem prochází. Vzdálenost Benecka: Vrchlabí i Jilemnice ca 10-15km, Špindlerův Mlýn po turistické cestě 10km, autem ca 25km.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve vkusně zařízených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a ledničkou. Hostům je k dispozici jídelna, společenská místnost s kuchyňským koutem a billiarem a sauna. Dále nabízíme koupání v zastřešeném bazénu 8x4 metry a posezení u venkovního grilu. Naši hosté si můžou zdarma vypůjčit horská kola (2 pánská a 2 dámská). Parkování vozidel je přímo u pensionu. Pro internetové závisláky máme zdarma k dispozici WIFI :o)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Benecko nabízí skvělou dovolenou v zimě i v létě. Návštěvník lyžař může využít několik vleků a nově i lanovku. Běžecké tratě jsou skvělým výchozím místem pro výlety do hor. Nelyžaři i znavení lyžaři rádi vyzkouší další zimní aktivity – snowtubing, sáňkování či vyjížďky na saních tažených koňmi. I prostá procházka zasněženou krajinou má své neopakovatelné kouzlo. V létě je Benecko ideálním centrem pro turisty pěší i cyklisty. Dost bylo sportu? Pak tedy vzhůru na něco dobrého do některé z mnoha restaurací, do baru či do kavárny, na diskotéku nebo na bowling. A co takhle nechat se hýčkat na kosmetice, masáži či u kadeřníka? Také okolí Benecka nabízí mnoho možností k výletům. Hřebeny hor co by kamenem dohodil, Jilemnice a Vrchlabí s nákupními možnostmi, muzei a památkami 15 km. Další tipy na výlet např. ZOO / safari ve Dvoře Králové, Bozkovské krápníkové jeskyně či skalní město v Českém ráji a Adršpach.
TOPlist