Penzion Krabička - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Krabička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází přímo v centru Albrechtic v Jizerských horách, hodinu a půl cesty od Prahy. Možnost celodenního a nočního lyžování pár kroků od objektu. Ski areál Špičák cca 300 metrů.
Vybavení a služby
V penzionu je velká oddělená společenská místnost s televizorem, jídelna, velká společná kuchyně, toalety a sprchy v přízemí i v prvním patře. Samozřejmostí je uzamykatelná lyžárna pro sportovní vybavení. Pro oslavy je možné využít společenskou místnost, nově však i samostatnou místnost se stolním „fotbálkem“ pro ubytované zdarma. Ubytovaní na pokojích bez kuchyňky a WC využívají společné vybavení, v dolní kuchyni mají vyhrazený prostor v lednici i ve skříních. Lépe vybavené pokoje mají kuchyňku a vlastní sociální zařízení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V zimě: - čtyřsedačková lanovka - 6 lyžařských vleků v různých stupních náročnosti vhodných i pro děti - možnost celodenního i večerního lyžování pár kroků od penzionu - udržované dlouhé běžecké trasy - půjčovna zimního vybavení ve skiareálu (pro hosty předjednány přátelské ceny) - kvalitní lyžařské školy pro děti i dospělé. Na jaře a v létě: - čtyřsedačková lanovka i pro cyklisty - v Albrechticích volejbalové a nohejbalové hřiště (v údolí tenisové kurty) - dlouhé a krásné cyklotrasy - projížďky na koních - několik míst pro koupání - muzea skla, bižuterie a mincovny v Jablonci nad Nisou - zoologická a botanická zahrada v Liberci krápníkové jeskyně Božkov - rozhledny a jiné historické památky a přírodní zajímavosti
TOPlist