Poloha a dosažitelnost

Objekt je situován na okraji obce Desná, v krásném prostředí, na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Možnost dopravy vlakem i autobusem. Parkování je zajištěno u objektu na místě vyhraženém.

  Vybavení a služby

Ubytování v rodinném domě se samostatným vchodem do ubytovací části, která obsahuje 1 třílůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Každý má své sociální zařízení, společná je vybavená kuchyň s lednicí, kávovarem, mikrovlnou troubou, plynovou varnou deskou, TV + SAT. Venku je možné využít posezení s ohništěm. Dále nabízíme klasické a reflexní masáže.  Rekreace a služby v okolí

V zimním období jsou v okolí lyžařské vleky pro začátečníky i náročné lyžaře (Černá Říčka 3km, Harrachov 8km, Tanvaldský Špičák 5km, Paseky nad Jizerou 6km, Rokytnice nad Jizerou 20km). V případě nevlídného počasí je možné vyžití v nově rekonstuovaném krytém bazénu s tobogány v Jablonci nad Nisou (15km). V letním období velké množství cyklotras a turistických tras. Koupání na koupališti v Tanvaldu (3km) nebo na přehradě v Jablonci nad Nisou. V případě chladnějšího počasí je možné využít jízdy na koních (v Příchovicích 2km). Centrum města 1,5km.

Zpět


TOPlist
  Pension Koukal Desná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Koukal
Ceník ubytování a stravování