Pension Karolina - Poloha, Služby, Okolí

Pension Karolina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na rozmezí Hostýnsko-Vizovických vrchů v obci Trnava u Zlína. Pension je snadno dosažitelný autem i autobusem, zastávka se nachází 50 m od objektu.
Vybavení a služby
Ubytování je rozloženo do dvou budov. Pension nabízí ubytování v jednolůžkovém, třílůžkových pokojích a apartmánech. Kapacita je 14 pevných lůžek + 7x přistýlka. Skladba pokojů: 3x 3 lůžkový pokoj, 1x 1 lůžkový pokoj, 2x apartmán (2 lůžka + 2 přistýlky). Praktické a útulně zařízené pokoje jsou vybavené, miniledničkou a balkónkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou (samostatný ohřev vody) a WC. Na všech pokojích bezplatné WI-FI připojení k Internetu. Apartmány nabízí navíc od ostatních pokojů plně vybavené kuchyňky s varnou deskou,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí,nádobí,příbory,nápojové sklo včetně jídelního stolu a židlí. K posezení lze využít stylový salonek nebo společenskou místnost s barem a výčepem, která slouží při dlouhodobém pobytu klientů také jako jídelna pro podávání snídaní, nebo jiné formy stravování. Klientům je dále k dispozici tělocvična s půjčovnou sportovního náčiní/florbalové hokejky,míče na sálovou kopanou,košíkovou,pingpongový stůl,včetně příslušenství/, půjčovna horských kol, venkovní bazén 3x7,5m. Každý ubytovaný klient má k dispozici lehátko s osuškou. Venkovní zahrádka s možností konzumace chlazených nápojů. Klienti mohou používat venkovní parkoviště před objektem Pensionu Karolína, případně po domluvě mohou v nočním období parkovat v uzavřeném a uzamykatelném prostoru dvora, nebo použít garáže.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období je zde možnost pěší turistiky a cykloturistiky, sběru lesních plodů a koupání. V zimě okolí poskytuje ideální podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování (nedaleko vzdálená sjezdovka s vlekem Tatra-Pomou). Z obce Trnava je možné podnikat pěší i automobilové výlety do nejbližšího, velmi zajímavého okolí, ale i do vzdálenějších míst Valašska, Hostýnských a Vizovických vrchů, jakož i do přilehlejších oblastí Moravského Slovácka a Hané.
TOPlist