Pension Jitka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension leží v obci Šimonovice - to je "předměstí" Liberce - 2km od hlavní silnice Liberec-Praha. 2km od nás je dokončen sportovní areál Javorník-Obří sud se sjezdovkou a bobovou dráhou a velkým dětským hřištěm. Sjezd Šimonovice je přímo na hlavní silnici vyznačen, následně je poloha pensionu ukazována směrovými ukazateli. Šimonovice leží na úpatí Rašovského hřebenu. Vrchol Ještědu je od pensionu vzdálen 3 hodiny pěší chůze, 7km po silnici je vzdálena kabinová lanovka. Do centra Liberce - radnice 8km, Aquapark 6km, nákupní centrum Hypernova 4km.
Vybavení a služby
Náš pension má překrásný výhled na Ještěd, velikou oplocenou ovocnou zahradu se zahradním posezením s venkovním krbem a ohništěm. Pro děti jsme postavili dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a venkovní trampolínou - k dispozici jsou koloběžky, stůl na stolní tenis, šipky. Parkování je přímo u objektu na velkém oploceném parkovišti. Připraveny jsou pro Vás jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i třílůžkové pokoje a apartmány pro 3 - 10 osob. Dále pak speciálně upravený pokoj pro vozíčkáře, včetně bezbariérového přístupu. V okolí je několik restaurací.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Aquapark, IQ park a IQ Landie, ZOO, Botanická zahrada, Obří sud - Javorník, Divadlo F.X.Šaldy, zámky Sychrov, Frýdlant. Výborné podmínky pro lyžování i pěší a cyklo turistiku.
TOPlist