TOPlist

Pension Jitka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension leží v obci Šimonovice - to je "předměstí" Liberce - 2km od hlavní silnice Liberec-Praha. 2km od nás je sportovní areál Javorník - Obří sud se sjezdovkou a bobovou dráhou a velkým dětským hřištěm. Sjezd Šimonovice je přímo na hlavní silnici vyznačen, následně je poloha pensionu ukazována směrovými ukazateli. Šimonovice leží na úpatí Rašovského hřebenu. Vrchol Ještědu je od pensionu vzdálen 3 hodiny pěší chůze, 7km po silnici je vzdálena kabinová lanovka. Do centra Liberce - radnice 8km, Aquapark 6km, nákupní centrum Hypernova 4km.
Vybavení a služby
Náš pension má překrásný výhled na Ještěd, velikou oplocenou ovocnou zahradu se zahradním posezením s venkovním krbem a ohništěm. Pro děti jsme postavili dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a venkovní trampolínou - k dispozici jsou koloběžky, stůl na stolní tenis, šipky. Parkování je přímo u objektu na velkém oploceném parkovišti. Připraveny jsou pro Vás jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i třílůžkové pokoje a apartmány pro 3 - 10 osob. Dále pak speciálně upravený pokoj pro vozíčkáře, včetně bezbariérového přístupu. V okolí je několik restaurací. Ubytování v den příjezdu je možné od 15:00 do 20:00 hod. V případě nutnosti lze telefonicky domluvit i jiný čas příjezdu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Aquapark, IQ park a IQ Landie, ZOO, Botanická zahrada, Obří sud - Javorník, Divadlo F.X.Šaldy, zámky Sychrov, Frýdlant. Výborné podmínky pro lyžování i pěší a cyklo turistiku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz