Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v Hřebečné, 25km od Karlových Varů směrem na Boží Dar. 8km vzdálený od Božího Daru a hranic se SRN. Nejvyšší hora Krušných Hor je Klínovec (1244m), od objektu vzdálen 12km. Objekt stojí mimo hlavní komunikaci s velkým vlastním parkovištěm.

  Vybavení a služby

Pension stylově zařízený. Celková kapacita pensionu je 18 lůžek. Pokoje jsou řešeny jako apartmány (2 oddělené ložnice). Každý pokoj je vybaven TV-SAT, sprcha, toaleta, umyvadlo. Hostům je k dispozici internet zdarma. Pro hosty je k dispozici kolárna, lyžárna, zdarma parkoviště.Pro motorkáře je možnost parkování v garáži.K dispozici plně vybavená kuchyň pro přípravu večeří. K dispozici prostory restaurace s lednicí a barem. Venkovní terasa na jih s posezením, gril pod terasou s posezením. U objektu možnost badminton, soft tenis, petanque.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V letní sezóně jsou zde dobře dostupné cyklotrasy, nástup je možný ihned u našeho pensionu. Zvlášť výhodné trasy pro motorkáře, hlavně po vrcholcích Krušných hor a v příhraniční oblasti Německa. V zimních měsících možnost SNOWKITING, start hned u pensionu+KITESCHOOL s půjčovnou 3Km. Od 2014 v provozu nejmodernější lyžařský areál v ČR-PLEŠIVEC-6 Km. Bazény s celoročním provozem jsou v dosahu 15km. Nad domem cca 300m vede hlavní lyžařská magistrála, která je dobře udržovaná. Lyžařský vlek je od nás vzdálen 1,5km v Abertamech. Další lyžařské areály Pernink – 6km. V blízkém okolí je možné využít půjčovny lyží a kol.

Zpět


TOPlist
  Pension ILMA Hřebečná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension ILMA
Ceník ubytování a stravování