Pension Holubec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Benecko lze bez nadsázky označit za jednu z nejhezčích krkonošských obcí – rozprostírá se na slunečném jihozápadním svahu Žalého v nadmořské výšce 850 metrů a skýtá ona proslulá jedinečná „panoramata“. Pension Holubec se nachází v horní části obce, u hlavní, avšak málo fekventované komunikace, která Beneckem prochází. Vzdálenost Benecka: Vrchlabí i Jilemnice ca 10-15 km, Špindlerův Mlýn po turistické cestě 10 km, autem ca 25 km.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k dispozici jeden rodinný apartmán. Ideální pro zimní i letní dovolenou, vhodné pro rodiny s dětmi. Pokoje vybaveny WC / sprchou, TV / SAT a lednicí, k dispozici společenská místnost s kuch. koutem, posezení u kachlových kamen, terasa, venkovní gril, vyžití pro děti (trampolína 4,5 m, klouzačka, houpačky, pískoviště), WIFI zdarma, uzamykatelné parkoviště, domácí mazlíčci taktéž vítáni, rodinná atmosféra, exkluzivní výhled, NOVINKA LETOŠNÍHO LÉTA - BAZÉN (ca 5x5 m)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Benecko nabízí skvělou dovolenou v zimě i v létě. Návštěvník lyžař může využít několik vleků a nově i lanovku. Běžecké tratě jsou skvělým výchozím místem pro výlety do hor. Nelyžaři i znavení lyžaři rádi vyzkouší další zimní aktivity – snowtubing, sáňkování či vyjížďky na saních tažených koňmi. I prostá procházka zasněženou krajinou má své neopakovatelné kouzlo. V létě je Benecko ideálním centrem pro turisty pěší i cyklisty. Dost bylo sportu? Pak tedy vzhůru na něco dobrého do některé z mnoha restaurací, do baru či do kavárny, na diskotéku nebo na bowling. A co takhle nechat se hýčkat na kosmetice, masáži či u kadeřníka? Také okolí Benecka nabízí mnoho možností k výletům. Hřebeny hor co by kamenem dohodil, Jilemnice a Vrchlabí s nákupními možnostmi, muzei a památkami 15 km. Další tipy na výlet např. ZOO / safari ve Dvoře Králové, Bozkovské krápníkové jeskyně či skalní město v Českém ráji a Adršpach.
TOPlist