Dita pension * * *

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v oblasti CHKO Adršpach-Teplické skaly. Je dobře dostupný autem po silnici č.301. Vlak - č.047, zastávka Teplice nad Metují-Skály (800m). Bus - zastávka Bučnice (30m). Osvětlené, uzavřené parkoviště. GPS - 50°36'20.15'' N 16°8'54.67'' E
Vybavení a služby
Celoroční provoz. Kapacita pensionu je 26 osob v pěti 2-lůžkových, třech 3+1-lůžkových a jednom 4-lůžkovém pokoji. Pokoje se sprchou a WC, kuchyňkou se základním vybavením (nádobí, lednice, vařič, varná konvice). Společenská místnost, vinárna-kuřárna. Základní bufet v pensionu je přístupný všem klientům a průběžně doplňován alko i nealko nápoji. Prostor pro uložení kol a lyží. Velká zahrada, houpačka, kolotoč pro děti, ohniště-grilování, půjčovna kol + sportovního nářadí.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro Vaši zimní i letní rekreaci. Hraniční přechod 4km. Zima: turistika, lyžování - běžky, sjezd, bruslení. SPORTCENTRUM - tenis, squash, fitness. Jízda na koních v terénu. Motokáry - krytá hala. Léto: horolezectví, koupání, cykloturistika. Hrady a zámky - Broumov, Ratibořice, Nové Město nad Metují, Náchod, Kuks. ZOO-SAFARI Dvůr Králové. Masérské a kosmetické služby.
TOPlist