Poloha a dosažitelnost

Vysoké nad Jizerou se nachází v nadmořské výšce 703m n.m a je to nejvýše položené město v České republice (má statut města) a léta už je přezdíváno jako "Městečko nejkrásnější zimy". V blízkosti pensionu najdete dva skiareály Větrov a Šachty, které mimo jiné nabízejí mnoho zajímavých služeb, jak pro Vás i Vaše ratolesti - lyžařské školy, snowtubing, apod. Zajistíme půjčení lyží či snowboardu i lyžařské lekce v lyžařské škole. Kdo naopak holduje běžeckému lyžování, je pro něho připraven běžecký okruh nebo nespočet kdilometrů běžeckých tras Krkonoše, Jizerské hory. V létě můžete využít krásné okolí pro cyklistiku nebo pro pěší turistiku.

  Vybavení a služby

Ubytování v penzionu Crazy je rozmístěno do 2 podlaží. Kapacita je 32 lůžek. Celý penzion je nově zrekonstruovaný a samozřejmostí je sociální zařízení na všech pokojích. Ve druhém podlaží ze nachází i mezonetové pokoje. Jinak většina pokojů je zařízena v dřevěném stylu. Wifi internet je k dispozici v celém penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti penzionu cca 150-200m jsou dva skiareály Větrov a Šachty, kde také najdete jeden z nejdelších snowtubingu Větrov. Milovníci motorů mohou využít naši pujčovnu čtyřkolek a sněžných skútrů. Bowling a restaurace jsou také v blízkosti penzionu. Na všechny naše provozované služby - půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola, půjčovna čtyřkolek a sněžných skútrů - poskytneme našim hostům slevu.

Zpět


TOPlist
  Penzion Crazy Vysoké nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Crazy
Ceník ubytování a stravování