Pension Barbora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Barbora najdete v obci Křenov nedaleko Žacléře- v krásném prostředí východních Krkonoš. Parkoviště u objektu. Příjezdová komunikace vede dvěma směry: Trutnov - Žacléř, Prkenný Důl - Křenov nebo Trutnov - Bernartice - Křenov.Možnost odvozu zavazadel a hostů od veřejné dopravy, vlak 100m - zastávka Křenov, autobus Žacléř 5km. Vzdálenost od Prahy cca 110km, od Trutnova 13km. Objekt samostatně stojící přímo u silnice.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném pensionu rodinného typu. Můžete si vybrat ze 6 pokojů - kapacita 20/22 lůžek - 1 dvojlůžkový, 2 trojlůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 mezonetový pokoj s 4-7 lůžek. Vše s vlastním soc. zařízením. Svůj volný čas můžete trávit ve společenské místnosti, kde najdete: bar, krb, TV,SAT, video, CD. Vedle společenské místnosti kuchyně hostů a byt majitelky. V letních měsících vám bude k dispozici příjemná zahrada s venkovním bazénem, zastřešeným ohništěm a grilem. Zasportovat si můžete na travnatém hřišti. Samosřejmostí je bazplatné parkování vašeho vozu hned vedle pensionu a úschova lyžařského vybavení v lyžárně. Pro milovníky rybolovu - za chalupou teče pstruhový potok. NOVĚ jsme pro vás postavili WELLNESS - finská sauna (4-5 osob), sportovní místnost se stolním tenisem, fotbálkem a šipkami.
Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ aktivity: milovníci lyžování mohou navštívit dva lyžařské areály BRET a ARRAKIS ve vzdálenosti 1-2 km od pensionu. Ty uspokojí jak začátečníky, tak i náročné lyžaře. Sjezdovky jsou perfektně upravovány, uměle zasněžovány a na některých nabízejí i večerní lyžování. Je zde škola lyžování i půjčovna veškerého vybavení. Také pro běžkaře jsou udržovány stopy po hřebenech hor. Všude je možnost parkování přímo pod sjezdovkami. LETNÍ aktivity: zdejší malebná krajina horského rázu nabízí mnoho možností k pěší i cyklo turistice. Houbaři zde najdou svůj ráj. Pro milovníky rybolovu - za chalupou teče pstruhový potok. Nabízí se i velká škála výletů do nedalekých Jánských Lázní, Pece pod Sněžkou, Adršpašsko-teplických skal nebo do ZOO ve Dvoře Králové. V Trutnově najdete letní koupaliště, krytý bazén, sportovní centra s posilovnami, bowlingem, ricochetem, squashem či tenisové kurty.
TOPlist