Pension ALF - Poloha, Služby, Okolí

Pension ALF

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension stojí v dolní části Rokytnice nad Jizerou při hlavní silnici (křižovatka U Kroupů). První pension po levé straně při odbočení do města ze silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Pension je celoročně velmi dobře přístupný automobilovou, autobusovou (Praha,Ústí nad Labem, Kolín, Hradec Králové, Vrchlabí) i vlakovou dopravou. 100m od pensionu teče řeka Jizera. Pension leží na křižovatce turistických cest. Má dobrou výchozí polohu jak pro pěší, cyklo i auto turistiku.U pensionu je zastávka skibusu i cyklobusu!!
Vybavení a služby
Pension má 4 rodinné pokoje s kuchyňkou + 8 pokojů s kapacitou 36 lůžek + možnost přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a má standartní vybavení. Pension má vlastní restauraci.Vlastní parkoviště je přímo u pensionu, pro motorky a cyklisty GARÁŽ. Pension má spol.místnost s vyhřívanou podlahou(120 m2)(dětský koutek,kulečník, fotbálek, šipky, ping pong ap.)saunu, letní terasu s grilem. WIFI Internet volně přístupný po celý den zdarma. V ceně ubytování je započítaná snídaně, která se podává formou bufetu. K pensionu patří les a rovinatý pozemek u potoka s možností stanování,otevřené ohniště.Je možné využít šeky Eurorest.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Od pensionu je dobrá výchozí poloha pro všechny druhy turistiky. V létě možnost pěší, cyklo, auto turistiky, rybaření, rafting, kajak ap., houbaření. V zimě lyžování - od pensionu jezdí skibus i cyklobus. V blízkosti pensionu jsou zastávky autobusů, vlakové nádraží, benzinové čerpadlo, restaurace, tenisový kurt, autoservis. Do 2km koupaliště, bowling, jízda na koních, různé obchody, banka, pošta, lyžařské vleky, půjčovny lyží a ostatní.
TOPlist