Poloha a dosažitelnost

Poloha 200m od centra města Pec pod Sněžkou, přesto velmi klidná lokalita. Možnost celoročního parkování přímo u penzionu zdarma.

  Vybavení a služby

K dispozici je 13 lůžek v 5 pokojích a to ve složení 3 dvoulůžkové, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový. Na chatě je 2x sprcha (na patře), 2x WC (na patře), lyžárna, gril. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku se dvěmi ledničkami, sklokeramickou deskou, MVT, rychlovarnou konvicí. Dále společenskou místnost se šipkami a v létě i zahradní terasu s možností klidného posezení, opékání či grilování. Hosté mohou používat soukromé parkoviště přímo u penzionu. K penzionu patří rovněž rozlehlá louka a les se spoustou borůvek a malin. Zdarma neomezené WiFi připojení k internetu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí se nachází množství značených turistických i cyklistických tras. Pec je nejlepší výchozí místo na Sněžku.Na Hnědém vrchu můžete navštívit rozhlednu. V místě je 9 lyžařských vleků a v okolí jsou tři lanové dráhy. Nyní je v provozu nová lanovka na Sněžku.V Peci najdete kvalitní wellnes, bobovou dráhu, lanový park, dětská hřiště, spoustu restaurací a barů. Přímo kolem penzionu vede Vycházková trasa pro rodiče s dětmi.

Zpět


TOPlist
  Pension Alena Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Alena
Ceník ubytování a stravování