PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Albis

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Albis se nachází v okrajové části města Vrchlabí v Herlikovicích směrem na Špindlerův Mlýn. Uzamykatelné parkoviště pro více než 20 vozů. Skiareál Herlíkovice 300m. Výchozí místo pro turistiku a cyklo. Autobusová zastávka 250m.
Vybavení a služby
Pension je součástí nově vystaveného komplexu ubytovacích zařízení Albis. Pension má kapacitu 40 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem a telefonem. Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení. Využít lze i ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích a 2 třílůžkových pokojích charakteru turistické ubytovny se sociálním zařízením na patře. V přízemí budovy pensionu jsou garáže a možnost bezplatné uschovy kol. Součástí vedlejší budovy hotelu je restaurace s 60 místy a snack barace s biliárem pro 50 osob. Letní terasa. V roce 2006 byl otevřena restaurace Terasa, která je nekuřácká a nabízí posezení u krbu. V recepci objektu možnost bezplatného připojení k Wi-Fi internetu.
Rekreace a služby v okolí
Nedaleko objektu se nachází lyžařské středicko Herlíkovice s lanovkou a sjezdovkami pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře. Pernamentky jsou k dostání se slevou v recepci pensionu. Poloha objektu umožňuje snadnou dosažitelnost většiny turistických i kulturně historických zajímavostí Krkonoš. Přírodní koupaliště 4 km, aquapark ve Špindlerově Mlýně 8 km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
  • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 26 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz