Poloha a dosažitelnost

Hledáte místo, kde strávíte dovolenou? Právě my Vám nabízíme možnost ubytování na horském penzionu Alamo. Penzion se nachází ve Velké Úpě ve Vavřincově dole směrem na Pec pod Sněžkou. Přímo k nám můžete přijet autem, nebo autobusem, který Vám zastaví přímo před penzionem. Dostupné jsou i skibusy.

  Vybavení a služby

Penzion Alamo je po celkové rekonstrukci. Kapacita je 22 lůžek + 2 přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové, vybaveny umyvadly. Na patře se nachází toalety a v přízemí sprchy pro dámy a pány spolu s dalšími toaletami. Strava je formou polopenze. Hostům je k dispozci jídelna s krbem a televizí se satelitem. Využít můžete i bar s příjemnou obsluhou. V objektu je zavedené bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. V objektu je vyhrazena místnost pro kuřáky s příjemným posezením. Samozřejmostí je klidné posezení na letní terase a v letní sezoně možnost grilování.Pro děti je zde vybudován dětský koutek - možnost využít trampolínu a jiné atrakce. Penzion má vlastní parkoviště v uzavřeném prostoru. K dispozici je lyžárna s vyhříváním lyžařské obuvi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Možnost vyžít se na svahu je hned kousek. Asi 30m od penzionu se nachází vlek cca 300m dlouhý s umělým zasněžováním.Pokud Vám to ovšem bude málo máte možnost se dostat skibusem do lyžařského střediska ve Velké Úpě nebo v Peci pod Sněžkou. Pec pod Sněžkou je známé horské středisko, které nabízí hned několik vyžití. Pro dospělé i malé tu je horská bobová dráha, monkey park, obří skluzavky a další. Další možností je i využití krásných turistických tras po Krkonoších spolu s výšlapem na naši nejvyšší horu Sněžku (1603 m.n.m.). Pokud Vás peší tůra zrovna neláká, zkuste to na Sněžku třeba lanovou dráhou. Nebo můžete zavítat do Janských Lázní, kde se například dostanete první osmimístnou kabinovou lanovkou na vrch Černé Hory, kde se nachází rozhledna. Možnost je zde i lyžovat. Budeme se na Vaši návštěvu těšit!

Zpět


TOPlist
  Penzion Alamo Velká Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Alamo
Ceník ubytování a stravování