PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Penzion Alamo

Penzion Alamo

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Jaroslav Maštalíř, Velká Úpa 260, Pec pod Sněžkou 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 163 786, 732 961 822
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/alamo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Penzion Alamo se nachází ve Velké Úpě směrem na Pec pod Sněžkou. Penzion je po rekonstrukci s kapacitou 22 lůžek + 2 přistýlky. Pronajímáme pouze celý objekt bez stravy. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové. Penzion má vlastní parkoviště. V celém objektu je zakázáno kouřit. Možnost připojení WIFI

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hledáte místo, kde strávíte dovolenou? Právě my Vám nabízíme možnost ubytování jako celý objekt. Ideální pro letní i zimní dovolenou. Zrekonstruovaná chata Alamo má snadný příjezd - umístění přímo u silnice ve Velké Úpě ve Vavřincově dole směrem na Pec pod Sněžkou. Přímo k nám můžete přijet autem nebo autobusem, který Vám zastaví přímo před chatou. Zastávka... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Alamo je plně vybavený objekt k pronájmu, ideální pro rodiny a skupiny. Pronajímá se celý objekt bez stravování. Chata poskytuje ubytování pro 22 osob v 8 pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové, vybaveny umyvadly. Lůžkoviny jsou v ceně pobytu. Na patře se nachází toalety a v přízemí sprchy pro dámy a pány spolu s dalšími toaletami. Hostům je k... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnost vyžít se na svahu je hned kousek. Asi 30m od chaty se nachází vlek cca 300m dlouhý s umělým zasněžováním.Pokud Vám to ovšem bude málo máte možnost se dostat skibusem do lyžařského střediska Skiport- Velká Úpa,Pec pod Sněžkou, Černá hora - Jánské Lázně, Skimu - Malá Úpa, SkiPark - Mladé Buky a jiné. Pec pod Sněžkou je známé horské středisko, které nabízí hned... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Maštalíř
Informace poskytnul: Jaroslav Maštalíř
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz