TOPlist

Penzion Alamo

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Jaroslav Maštalíř, Velká Úpa 260, Pec pod Sněžkou 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 163 786, 732 961 822
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/alamo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa - Portášky počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Hledáte místo, kde strávíte dovolenou? Právě my Vám nabízíme možnost ubytování na horském penzionu Alamo. Penzion se nachází ve Velké Úpě ve Vavřincově dole směrem na Pec pod Sněžkou. Přímo k nám můžete přijet autem, nebo autobusem, který Vám zastaví přímo před penzionem. Dostupné jsou i skibusy.

Vybavení a služby

Penzion Alamo je po celkové rekonstrukci. Kapacita je 22 lůžek + 2 přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové, vybaveny umyvadly. Na patře se nachází toalety a v přízemí sprchy pro dámy a pány spolu s dalšími toaletami. Strava je formou polopenze. Hostům je k dispozci jídelna s krbem a televizí se satelitem. Využít můžete i bar s příjemnou obsluhou. V objektu... více >>

Rekreace a služby v okolí

Možnost vyžít se na svahu je hned kousek. Asi 30m od penzionu se nachází vlek cca 300m dlouhý s umělým zasněžováním.Pokud Vám to ovšem bude málo máte možnost se dostat skibusem do lyžařského střediska ve Velké Úpě nebo v Peci pod Sněžkou. Pec pod Sněžkou je známé horské středisko, které nabízí hned několik vyžití. Pro dospělé i malé tu je horská bobová dráha,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Maštalíř
Informace poskytnul: Jaroslav Maštalíř
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz