Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na výběžku, v klidné lokalitě polosamoty Na Vrších, v nadmořské výšce 680 m.n.m. Náleží k osadě Zákoutí vzdálené 3km od centra Benecka. Leží na trase Praha - Jilemnice - Mísečky nebo Liberec - Špindlerův Mlýn. Poloha chalupy: severní Čechy, Semily, Krkonoše.

  Vybavení a služby

Chalupa je pronajímána jako celek s kapacitou 12 osob. Stolní fotbálek, velká hala s kulečníkem, el.šipkami, mini barem, proskleným krbem, tv - sat, radio+CD, plně vybavená kuchyň - 2x lednice, sporák, varná konvice, kávovar, mikrovlná trouba, nádobí, Sauna. Vnější vyhřívaný bazén, travnaté fotbalové a volejbalové hřiště, altán se stolním tenisem, dětský koutek, terasa s krbem

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Okolí chalupy je především také ideální k houbaření, pěším tůrám a projížďkám na horském kole. Zřícenina hradu Valdštejnů - Štěpanice 1,5km. Projížďky na koních 4,5km, krytý bazén 5km, masérské a regenerační služby 3km(bylinná parní lázeň), rozhledna Žalý 6km, vyhlídkové lety 13km, Mohyla Hanče a Vrbaty 17km, pramen Labe, labský, pančavský vodopád, labský důl a polská strana krkonoš. Přírodní koupaliště 11km. Půjčovny čtyřkolek 11km. Safari 35km. Botanická zahrada 65km. V zimním období v okolí chaty můžete lyžovat a sáňkovat. Přímo od chalupy se na běžkách dostanete a můžete využít upravované běžěcké tratě turistické a závodní v délce 15 km, které se napojují na Rovinkách na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky, nástupní místo na krkonošskou lyžařskou cestu, od kud se dále můžete vydat do Rokytnice, Harrachova, nebo po státní hranici směrem na Sněžku.

Zpět


TOPlist
  Na Vrších Benecko, Zákoutí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Na Vrších
Ceník ubytování a stravování