Poloha a dosažitelnost

Ubytovací objekt je umístěn v horní části obce Bílý Potok cca 600m od hlavního silničního tahu přes Jizerské hory, směrem na Tanvald a Harrachov. Ubytováni budete jen kousek od výchozí turistické stezky na Paličník (994m n.m.), kde vás čeká krasný výhled do údolí. Pěší výstupy na nejvyšší vrcholky Jizerských hor, značené cyklotrasy. Horolezectví - skály Tišiny, Paličníku a Poledních kamenů - Frýdlantské cimbuří.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou dva plně vybavené apartmány s kapacitou 18 osob s vlastní kuchyní, koupelnou, vanou. Výhled na hory a do zahrady s možností posezení gril, trampolína, horský potok přímo u zahrady. Apartmán 1 max. kapacita 9 osob : 2 ložnice, kuchyň, obývací místnost Apartmán 2 max. kapacita 11 osob: 2 ložnice, kuchyň, obývací místnost

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Jaro - podzim: Singltrek pod Smrkem je první destinací značky Singltrek v České republice. Jedná se o síť stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor. • Turistické stezky, skalní útvary Frýdlantské cimbuří, Hajní Kostel, Černý vodopád. Možnosti výletů do blízkého Německa a Polska, Frýdlantu v Čechách na zámek, do Liberce k návštěvě ZOO, botanické zahrady a vyhlídky lanovkou na Ještěd. Wellness lázně Chrastava 20km, wellness Lázně Libverda 5km • In line - trasa kolem Soušské přehrady (10km), stezka Mníšek (20km), areal Vesec(35km) • Horolezectví - možnosti zalézt si ve skalách Jizerských hor. Rezervace Tišina s nadhernými skalními útvary v bezprostřední blízkosti. Další příležitosti k lezení od 5-15km. Ferdinandov, Oldřichov. • Jizerská magistrála - Smědava. Nástupní místo na Jizerskou magistrálu - více než 100km upravovaných tratí, z nichž velká část vede po jizerské náhorní rovině, takže je vhodná i pro méně zdatné lyžaře. Z Jizerské magistrály se lze dostat dále na Krkonošskou l.cestu.

Zpět


TOPlist
  Penzion Na Rychtrovně Bílý Potok
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Na Rychtrovně
Ceník ubytování a stravování