Penzion Na Rychtrovně - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Na Rychtrovně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací objekt je umístěn v horní části obce Bílý Potok cca 600m od hlavního silničního tahu přes Jizerské hory, směrem na Tanvald a Harrachov. Ubytováni budete jen kousek od výchozí turistické stezky na Paličník (994m n.m.), kde vás čeká krasný výhled do údolí. Pěší výstupy na nejvyšší vrcholky Jizerských hor, značené cyklotrasy. Horolezectví - skály Tišiny, Paličníku a Poledních kamenů - Frýdlantské cimbuří.
Vybavení a služby
K dispozici jsou dva plně vybavené apartmány s kapacitou 18 osob s vlastní kuchyní, koupelnou, vanou. Výhled na hory a do zahrady s možností posezení gril, trampolína, horský potok přímo u zahrady. Apartmán 1 max. kapacita 9 osob : 2 ložnice, kuchyň, obývací místnost Apartmán 2 max. kapacita 11 osob: 2 ložnice, kuchyň, obývací místnost

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jaro - podzim: Singltrek pod Smrkem je první destinací značky Singltrek v České republice. Jedná se o síť stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor. • Turistické stezky, skalní útvary Frýdlantské cimbuří, Hajní Kostel, Černý vodopád. Možnosti výletů do blízkého Německa a Polska, Frýdlantu v Čechách na zámek, do Liberce k návštěvě ZOO, botanické zahrady a vyhlídky lanovkou na Ještěd. Wellness lázně Chrastava 20km, wellness Lázně Libverda 5km • In line - trasa kolem Soušské přehrady (10km), stezka Mníšek (20km), areal Vesec(35km) • Horolezectví - možnosti zalézt si ve skalách Jizerských hor. Rezervace Tišina s nadhernými skalními útvary v bezprostřední blízkosti. Další příležitosti k lezení od 5-15km. Ferdinandov, Oldřichov. • Jizerská magistrála - Smědava. Nástupní místo na Jizerskou magistrálu - více než 100km upravovaných tratí, z nichž velká část vede po jizerské náhorní rovině, takže je vhodná i pro méně zdatné lyžaře. Z Jizerské magistrály se lze dostat dále na Krkonošskou l.cestu.
TOPlist