Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na okraji národního parku České Švýcarsko v obci Krásný Buk a je jedním z výchozích bodů turistických cest do překrásného skalního labyrintu.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí ubytování ve 12 pokojích (33+ lůžek), které jsou zařízeny starožitným nábytkem. Celý penzion je nekuřácký. Pro naše hosty jsme zbudovali novou společenskou místnost a plně vybavenou kuchyňku. K dispozici je salonek, 2 letní terasy, velké dětské hřiště s prolejzačkami, zahradí ohniště, gril, úschovna kol, chráněné parkoviště, Wifi po celém objektu, možnost zapůjčení TV. Rozšířili jsme nabídku ubytování o pronájem chalupy s krásným dřevěným interiérem a luxusním vybavením, která vznikla z rekonstruované stodoly z roku 1770.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí nabízí nespočet pěších i cyklotůr propojené do Německa, přírodní koupaliště cca. 2km, sportovní areál cca 2km, v zimních měsících lyžování na běžeckých tratích, sjezdové tratě cca 7km. Světoznámá Pravčická brána, skalní hrad Šaunštejn, vyhlídky Mariina skála a Rudolfův kámen, aj. Nezapomenutelným zážitkem je jistě projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou. Dále je možné navštívit lovecké sruby hraběte Kinského z 19.století, rozhledny Vlčí hora, Jedlová, Tanečnice, Dymním, aj.

Zpět


TOPlist
  Penzion Na Bělidle Krásná Lípa, Krásný Buk
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Na Bělidle
Ceník ubytování a stravování