Penzion Na Bělidle - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Na Bělidle

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na okraji národního parku České Švýcarsko v obci Krásný Buk a je jedním z výchozích bodů turistických cest do překrásného skalního labyrintu.
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování ve 12 pokojích (33+ lůžek), které jsou zařízeny starožitným nábytkem. Celý penzion je nekuřácký. Pro naše hosty jsme zbudovali novou společenskou místnost a plně vybavenou kuchyňku. K dispozici je salonek, 2 letní terasy, velké dětské hřiště s prolejzačkami, zahradí ohniště, gril, úschovna kol, chráněné parkoviště, Wifi po celém objektu, možnost zapůjčení TV. Rozšířili jsme nabídku ubytování o pronájem chalupy s krásným dřevěným interiérem a luxusním vybavením, která vznikla z rekonstruované stodoly z roku 1770.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí nespočet pěších i cyklotůr propojené do Německa, přírodní koupaliště cca. 2km, sportovní areál cca 2km, v zimních měsících lyžování na běžeckých tratích, sjezdové tratě cca 7km. Světoznámá Pravčická brána, skalní hrad Šaunštejn, vyhlídky Mariina skála a Rudolfův kámen, aj. Nezapomenutelným zážitkem je jistě projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou. Dále je možné navštívit lovecké sruby hraběte Kinského z 19.století, rozhledny Vlčí hora, Jedlová, Tanečnice, Dymním, aj.
TOPlist