Poloha a dosažitelnost

Ubytování přímo v nejkrásnější oblasti NP Šumava. Pro všechny ubytované v penzionu Mechovský dvorec je k dispozici prostorné parkoviště. Vzhledem k umístění penzionu je přístup přímo ze silnice (žádné krkolomné parkování, výborná dostupnost)

  Vybavení a služby

Celoroční ubytování. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Apartmán s vlastním sociálním zařízením a nově také prostorný byt vhodný pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je podlahové vytápění v koupelnách. Možnost pronájmu celého objektu, kapacita 18 lůžek a 8 přistýlek, vhodné pro firemní akce, skupiny apod. Pro ubytované je k dispozici stravování formou snídaní, polopenzí. K dispozici jsou běžné teplé i chlazené, alko i nealkoholické nápoje. Kachlová krbová kamna v jídelní místnosti s barem, příjemná relaxace po vaší šumavské procházce, či cyklistickém výletě. Zvláště v letních měsících oceníte možnost využití upraveného ohniště k opékání či grilování vašich pochoutek Penzion je vybaven krbem a venkovním ohništěm, což skýtá možnosti k odpočinku po vašich náročných sportovních a rekreačních aktivitách. Oplocená zahrada a uzamykatelný domek na kola. V nedalekém hotelu je k dispozici sauna, masáže, krytý bazén a nově multifunkční sportovní hala.

  Rekreace a služby v okolí

Rekreační zóna vhodná pro cyklistiku, pěší túry, lyžařské výlety. V okolí je také možnost jízdy na koni a další volnočasové aktivity. Vzhledem k umístění penzionu přímo v NP Šumava, není nic jednoduššího, než uspořádat, pěší, cyklo, nebo lyžařský výlet. Trasy pro běžkaře, které začínají 100 metrů od našeho penzionu, Vás dovedou do Modravy, Rokyty, podél plavebního kanálu, Prášil nebo okolo Srní. Autem snadná dostupnost lyžařských areálů Zadov, Kašperské Hory, Špičák nebo Arber(Javor).

Zpět


TOPlist
  Mechovský Dvorec Srní, Mechov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Mechovský Dvorec
Ceník ubytování a stravování