Poloha a dosažitelnost

V létě příjezd možný autem až k chatě. Informace o možnosti příjezdu a parkování v zimním období naleznete na http://martinovka.wz.cz

  Vybavení a služby

Martinovka disponuje ubytovací kapacitou 45 lůžek ve 2 až 5-ti lůžkových pokojích, které jsou všechny vybaveny sociálním zařízením. Hostům je k dispozici kuřácká a nekuřácká jídelna s historickými kachlovými kamny, bar, společenská místnost s projekčním vybavením, kulečníkem a šipkami, lyžárna a sauna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Martinovka je jednou z posledních opravdu tradičních horských chat v nejvyšších partiích Krkonoš. Poloha boudy je ideální zejména pro milovníky horské turistiky, běžkování, skialpinismu a poznávání krás našeho nejvyššího pohoří obecně. Chata leží přímo na křižovatce několika turistických tras a k tomu se zde protínají dva ze čtyř skialpinistických Krkonošských okruhů situovaných do této oblasti. Je vyhledávaným útočištěm jak poutníků, přecházejících Krkonoše z jedné strany na druhou, tak i rekreantů, kteří hledají pro svůj pobyt co nejvýhodnější výchozí polohu na tůry.

Zpět


TOPlist
  Martinova bouda Špindlerův mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Martinova bouda
Ceník ubytování a stravování