Martinova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V létě příjezd možný autem až k chatě. Informace o možnosti příjezdu a parkování v zimním období naleznete na http://martinovka.wz.cz
Vybavení a služby
Martinovka disponuje ubytovací kapacitou 45 lůžek ve 2 až 5-ti lůžkových pokojích, které jsou všechny vybaveny sociálním zařízením. Hostům je k dispozici kuřácká a nekuřácká jídelna s historickými kachlovými kamny, bar, společenská místnost s projekčním vybavením, kulečníkem a šipkami, lyžárna a sauna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Martinovka je jednou z posledních opravdu tradičních horských chat v nejvyšších partiích Krkonoš. Poloha boudy je ideální zejména pro milovníky horské turistiky, běžkování, skialpinismu a poznávání krás našeho nejvyššího pohoří obecně. Chata leží přímo na křižovatce několika turistických tras a k tomu se zde protínají dva ze čtyř skialpinistických Krkonošských okruhů situovaných do této oblasti. Je vyhledávaným útočištěm jak poutníků, přecházejících Krkonoše z jedné strany na druhou, tak i rekreantů, kteří hledají pro svůj pobyt co nejvýhodnější výchozí polohu na tůry.
TOPlist