Poloha a dosažitelnost

Penzion a diecézní středisko Marianum nabízí komfortní ubytování v srdci světoznámého lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory. Svým zaměřením je Marianum vhodným zázemím zejména pro rodiny s dětmi, skupiny, farní společenství i jednotlivce. Uspořádat u nás můžete také narozeninové oslavy, školení, duchovní obnovy i školy v přírodě.

  Vybavení a služby

Celková kapacita penzionu Marianum je 53 lůžek s možností přistýlek. K ubytování si u nás můžete vybrat standardní pokoje, studia, apartmá i bezbariérový pokoj. Nabídka pokojů: • dvou až pětilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a Wifi • čtyř až pětilůžkové studia, prostornější pokoj s kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi • mezonetový šestilůžkový apartmán se dvěma pokoji a kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi • šestilůžkový pokoj s plně vybavenou kuchyní, vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi • bezbariérový pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV, Wifi. Penzion Marianum je plně vybaveným zázemím pro váš klidný pobyt! Společné prostory: jídelna, plně vybavená kuchyňka, společenská místnost s TV, WiFi připojením k internetu, dětský koutek s hračkami, knihovnička, kaple, bar, prostory pro společenské hry (biliár, šipky, deskové hry...), úschovna kol, lyží, kočárků, saní.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Krkonoše a jejich okolí nabízí velké množství kulturních, sportovních a zábavných aktivit. Bobová dráha, stezka korunami stromů, lanový park, bazén se saunou, kino, restaurace a bary, výtvarná dílna.

Zpět


TOPlist
  Marianum Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Marianum
Ceník ubytování a stravování