PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Luxusní chata s vlastním molem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází nedaleko Podolského mostu u obce Olešná, 50m od břehu Orlické přehrady s krásným výhledem do krajiny. Chatu z jedné strany obklopuje přehrada a z druhé strany lesy, které jsou vhodné k houbaření nebo procházkám. Parkování - přístřešek pro jedno vozidlo.
Vybavení a služby
Luxusní chata s bazénem a vlastním molem. Ideální pro vášnivé rybáře, nebo k prožití krásné dovolené pro rodinu s malými dětmi. V chatě naleznete moderně vybavenou kuchyň, prostorný obývák a koupelnu s WC. V patře jsou připraveny 3 ložnice a další koupelna. Vchod přes terasu. Obývací pokoj - kožená sedací souprava, TV, Playstation, Hifi, kachlová kamna, konferenční stolek. Kuchyně s jídelnou - jídelní stůl pro 6 osob, prostorná kuchyně se spotřebiči MIELE, myčka, MW trouba, indukční 4 plotýnky 1.koupelna v přízemí - pračka, sprchový kout, umyvadlo, WC, pisoár. 1.ložnice v přízemí: 1x2 lůžka. • Patro: 2.koupelna - sprchový kout, umyvadlo, WC, pisoár. 2.ložnice: 1x2 lůžka, 1x1 lůžko, TV, šatní skříň, noční stolky. 3.ložnice: 1x2 lůžka - noční stolky, šatní skříň. 4.ložnice: 2x1 lůžko (podkrovní malá). U chaty je k dispozici soukromé molo majitele na zakotvení Vašeho člunu. Dále se u chaty nachází pláž, kde lze loď sundat z vleku do vody. Zahrada - 1000m2. Zahradní gril, venkovní ohniště. Bazén - 3,6x1m. WiFi internet. Pračka. Způsob vytápění: Krbová kamna + podlahové topení

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace - 5km Bernartice. Nákupy - 4km (základní). Rybolov. Koupání - Orlická přehrada. Hrad - Zvíkov, Orlík. Les - 100m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz