Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v obci Čeladná,malebném srdci Moravskoslezských Beskyd. Čeladná je velmi dobře přístupná ze směrů Frýdek-Místek i Frenštát pod Radhoštěm,ale také z mezinárodního letiště Mošnov,vzdáleného asi 25km.Jihozápadní orientace apartmánu vybízí v letních měsících k příjemnému posezení na venkovní terase.

  Vybavení a služby

Součástí obytného prostoru je kuchyň, vybavená nejmodernějšími elektrospotřebiči převážně značky Elektrolux (myčka,indukční deska,trouba,mikrovlnná trouba,automatická pračka).Samozřejmostí jsou také malé elektrospotřebiče jako mixér,digitální kuchynská váha,el.kráječ,rychlovarná konvice,fén,žehlička a prkno,atd. Mnoho zážitků přinese plasmová televize (102cm) s domácím kinem a satelitním příjmem programů.Apartmán má zajištěn neomezený přístup k internetu o rychlosti 25Mbit/s.V našem apartmánu jsme se snažili myslet na všechno a hosté v něm mají zdarma k dispozici např.dalekohled na pozorování okolní krajiny,batoh na podniknutí nějaké tůry,nebo také dvoje hole pro nordic walking.Při rezervaci apartmánu na 1 týden(7dní)v letních měsících jsme připravili pro naše hosty akční nabídku v podobě zapůjčení 2 koloběžek a 1 skůtru zcela zdarma.Skůtr o obsahu 250cm disponuje dostatečným výkonem a pohodlně Vám umožní poznání nejkrásnějších koutů těchto nádherných hor.Pokud by Vám toto všechno nestačilo,můžete navštívit v areálu recepci,kde je možné si objednat širokou škálu aktivit (golf, lázně, masáž,hlídání dětí,atd.), prostě nechejte se hýčkat. Tato recepce funguje do 14 hodin a potom nastupuje hlídací služba, čímž je zajištěná 24 hod. bezpečnost.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Tato destinace nabízí bohaté sportovní i relaxační vyžití, jako 36 jamkové golfové hřiště, turistiku, cyklistiku, lázně a wellness,beskydské rehabilitační centrum, thajské masáže, polárium, sauna, aquaerobic, fitcentrum, parní lázeň, solná jeskyně, aquapark Olešná, tenis, multifunkční hřiště, jezdectví s jezdeckou školou v jakémkoliv jezdeckém stylu, squash, stolní tenis, badminton, čtyřkolky, vyhlídkové lety, paintball, park Tanzanie, bowling, minigolf,lyžování, běžecké stopy, atd.

Zpět


TOPlist
  Luxusní apartmán Čeladná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Luxusní apartmán Čeladná
Ceník ubytování a stravování