Lípa - resort - Poloha, Služby, Okolí

Lípa - resort

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lípa Resort je tvořen přirozeným souborem objektů, které sdílí prostory a služby. Jeho součástí je aparthotel, penzion a hostel. Do budoucna ještě Lípa Resort doplní Depandance Lípa. Penzion Lípa, který vznikl rekonstrukcí bývalého měšťanského domu nabízí mimo ubytovaní i servis restaurace. V roce 2013 byl kolaudován a následně uveden do provozu Aparthotel Lípa. Objekt Hostelu Lípa doplňuje rozsah služeb o fitcentrum, saunu, masáže a kulturní zázemí. V současné době je dokončena rekonstrukce dalšího objektu, kde vznikl bowling a dva víceúčelové prostory využitelné pro jednání nebo skupinové pohybové aktivity. Tímto došlo k výraznému posílení ubytovací, kulturní i stravovací kapacity ve městě Krásná Lípa a Lípa Resort se zařadil mezi nejkomplexnější a nejkvalitnější subjekty svého druhu v dosahu Národního parku České Švýcarsko.
Vybavení a služby
Kvalitě místa je přizpůsobena i kvalita apartmánů. V objektu je 33 komfortních, útulných a moderních apartmánů ve 3 základních typech. Typ 1 – malé apartmá s jednou ložnicí, typ 2 – střední apartmá s 1 nebo 2 ložnicemi a typ 3 – velké apartmá s 2 ložnicemi. Celková kapacita aparthotelu je 33 plně zařízených jednotek s velmi kvalitním značkovým vybavením (kuchyně Leicht, spotřebiče Siemens, nábytek Huelsta). K dispozici je také pračka, kterou hosté mohou využívat zdarma. Velká většina apartmánů má vlastní balkon, či dokonce velkou terasu. Hosté můžou navštívit v těsném sousedství stojící sportovně relaxační centrum, kde se nachází fitness, sauna, solárium, masáže, wellness relaxační prostory a občerstvení. Nově vznikly dvě bowlingové dráhy. Nabízíme i servis půjčovny a úschovny kol, kočárků, sněžnic a kompletního lyžařského vybavení. Počítáme i s průvodci a animačními programy. Sportovní vyžití nabízí nedaleký sportovní areál s tenisovými a beachvolejbalovými kurty, lezeckou stěnou, možnost si zahrát minigolf a blízký lyžařský areál. Jde o inovativní model ubytování, který v České republice poptává stále více klientů. V Evropě je běžné a patří ke standardu, že rekreační resorty disponují vedle klasického hotelového ubytování i aparthotely a depandanci, které zajišťují, stejně jako Aparthotel Lípa, vhodné privátní ubytování s možností výběru doprovodných ubytovacích služeb jako je recepce, stravování, úklid či komplexní správa nemovitosti, při dosažení výhodnější cenové úrovně za ubytovací služby.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na výlety do okolí Krásné Lípy: Dymník - Lesem porostlý čedičový vrch s kamennou rozhlednou z roku 1896. Pod vrcholem se nachází restaurace. Jeskyně víl - Skalní převis a podzemní prostory na stráni na pravém břehu Křinice v Kyjovském údolí. Při dobrých klimatických podmínkách tu v zimním období vznikají ledové útvary. Vlčí hora - Na jejím vrcholu jsou roztroušena skaliska čediče, místy se sloupcovitým rozpadem. Sloupy obsahují značné množství magnetovce a vychylují střelku kompasu. Na Vlčí hoře stojí rozhledna a chata. Na úpatí kopce se nachází studánka Veronika. Kyjovské údolí - Část skalnatého kaňonu říčky Křinice lemovaného roklemi, kde se nacházejí skalní útvary a lezecké věže. V údolí jsou také zříceniny tří středověkých hrádků. Vápenka - Státní přírodní rezervace zajímavá zejména z pohledu geologa, ale i botanika. Vyskytují se tu ostrůvky jurských vápenců, které jsou u nás unikátní.
TOPlist