Poloha a dosažitelnost

Chata Lesní zátiší je umístěna nedaleko centra města Harrachov (cca 1000 m), s velkou zahradou pro sportovní a odpočinkové využití, s vlastním velkým parkovištěm až pro 50 aut a horským potokem, vlastní udírnou, venkovním a vnitřním dětským koutkem. Polohou se nachází na nejklidnějším místě v celém Harrachově přímo u vstupu do hlavní krkonošské diagonály Krkonošského národního parku, obklopena nádhernou a rozmanitou přírodou. Vzdálenost od hlavního ski areálu pro sjezdové lyžování je cca 450m. Běžkařské a cyklistické trasy začínají přímo u vchodu chaty Lesní zátiší.

  Vybavení a služby

Jako noví provozovatelé se snažíme navázat nenásilně na tradiční, řekněme prvorepublikový styl fungování horské chaty, ovšem zároveň obdařeni určitou, pro podnikání nezbytnou, mírou invence. Naším cílem je vdechnout do zdejších, patinou věků očarovaných zdí, novou energii a sílu. Chata Lesní Zátiší disponuje 10-ti pokoji turistického typu ubytování, zaměřené hostům nenáročným, nevyhledávajícím luxusní, byť třeba neosobní, ubytování hotelů či penzionů, ale útulné prostředí horské chaty s celkovou kapacitou 30ti lůžek se společným sociálním zařízením. Stylová krkonošská restaurace s vynikající domácí kuchyní disponující 60ti místy polahodí nejednomu gurmánu. Vaříme výhradně z čerstvých, sezónních a českých surovin s tím, že klademe důraz na nákup masa z malých českých farem a chovů. Dále naše restaurace nabízí ojedinělý pivní koncept v celých Krkonoších. Točíme pivní speciály z nejlepších českých minipivovarů oceněné v Čechách i v zahraničí. Nabízíme originální pivní lístek až s 25ti druhy pivních speciálů z celé ČR. Novinkou, která potěší především naše malé ratolesti, je výborná smetanová točená zmrzlina, jež je k dostání během celého roku!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Náš partnerský 4*hotel Fit Fun vzdálený od chaty cca 350m nabízí hostům za poplatek možnost využití velkého vnitřního hotelového bazénu, finské sauny, parní lázně, sluneční louky, vířivky a posilovny.

Zpět


TOPlist
  Penzion Lesní Zátiší Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Lesní Zátiší Harrachov
Ceník ubytování a stravování