Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v klidném místě, na zimní straně, 10 minut chůze od centra Rokytnice nad Jizerou. K objektu patří parkoviště pro 10 aut. V zimě je udržované.

  Vybavení a služby

V chalupě se nachází společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, a vcr/DVD přehrávačen a radiem. Dále kuchyň se dvěma lednicemi a dvěma sporáky, mikrovlná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, rychl. konvice. Celkem 4 sprchové kouty, z toho dva hydromasážní, 4x socialní zařízení, osm pokojů. Chalupa je vytápěna plynovým topení, ohřev vody zajištěn také plynem. K dispozici j uzamykatelná lyžárna, na úschovu lyží, sání,... K objektu patří samostatné udržované parkoviště. Apartmán s vlastním vchodem je vybaven kuchyňskou linkou s věstavěnou lednicí, mikrovlnou troubou, kávovarem,..., televizí se sat., hydromasážní sprchový kout, sociální zařízení,samostatná úschovna lyží. Celá chalupa je nově zrekonstruovaná.

  Rekreace a služby v okolí

V zimě je možnost lyžování, lyžařský areál Studenov je vzdálen od objektu 1km, lyžařský areál Lysá hora je vzdálen 2km. K areálům funguje bezplatný skibus. V okolí rokytnice jsou pravidelně udržované běžecké dráhy. Poblíž chalupy se nachází dětský vlek. V letním období je možnost projížděk na koních, bowling, kuželky, koupalistě, v obci se nachází víceučelová sportovní hala s možností posilovny, sálová kopaná, volejbal, sauny v obci 3x, 2km od objektu je koupaliště. 50 metrů od objektu se nachází restaurace Sněženka.

Zpět


TOPlist
  Leonika Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Leonika
Ceník ubytování a stravování