Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v klidném místě, na zimní straně, 10 minut chůze od centra Rokytnice nad Jizerou. K objektu patří parkoviště pro 10 aut. V zimě je udržované.
Vybavení a služby
V chalupě se nachází společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, a vcr/DVD přehrávačen a radiem. Dále kuchyň se dvěma lednicemi a dvěma sporáky, mikrovlná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, rychl. konvice. Celkem 4 sprchové kouty, z toho dva hydromasážní, 4x socialní zařízení, osm pokojů. Chalupa je vytápěna plynovým topení, ohřev vody zajištěn také plynem. K dispozici j uzamykatelná lyžárna, na úschovu lyží, sání,... K objektu patří samostatné udržované parkoviště. Apartmán s vlastním vchodem je vybaven kuchyňskou linkou s věstavěnou lednicí, mikrovlnou troubou, kávovarem,..., televizí se sat., hydromasážní sprchový kout, sociální zařízení,samostatná úschovna lyží. Celá chalupa je nově zrekonstruovaná.
Rekreace a služby v okolí
V zimě je možnost lyžování, lyžařský areál Studenov je vzdálen od objektu 1km, lyžařský areál Lysá hora je vzdálen 2km. K areálům funguje bezplatný skibus. V okolí rokytnice jsou pravidelně udržované běžecké dráhy. Poblíž chalupy se nachází dětský vlek. V letním období je možnost projížděk na koních, bowling, kuželky, koupalistě, v obci se nachází víceučelová sportovní hala s možností posilovny, sálová kopaná, volejbal, sauny v obci 3x, 2km od objektu je koupaliště. 50 metrů od objektu se nachází restaurace Sněženka.
TOPlist