TOPlist

Lazy River Hostel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
LAZY RIVER HOSTEL leží přímo pod hradem, na který skýtají výhled okna jeho pokojů (kromě 1, z toho je výhled na střechny domú stojících na náměstí). Klid malebného městečka je zde většinou rušen pouze zvukem nedaleko hučícího jezu na řece. • Doprava autobusem: dopravit do Lokte se můžete nejprve přímou linkou Student Agency do Karlových Varů, zbylou vzdálenost překonáte místním autobusem. Cesta z Prahy trvá okolo 3h. • Doprava vlakem: vlaková zastávka se nachází cca 10 min pěšky od hostelu. • Doprava autem: přímou cestou po E48, R6 na Karlovy Vary, v Karlových Varech sjedete odbočkou na Sokolov a Cheb, taktéž E48, R6, asi po 8km je již k vidění cedule Loket, pak už jsou to od sjezdu z dálnice asi jen 2km k nám. Cesta autem z Prahy zabere asi 140km a 2h. Parkování před LRH je možné. GPS: 50.1864175N, 12.7544800E
Vybavení a služby
Pokoje jsou jednoduše vybaveny, po celém hostelu funguje wifi (v ceně). Hostel disponuje společným sociálním zařízením - tzn. jedna koupelna a dvě toalety. Kuchyň je taktéž společná pro všechny hosty. Je plně vybavená - sporák, trouba, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, nádobí. Celkem je zde 13 míst k sezení + máme k dispozici jednu dětskou židličku. Vždy je k mání čaj a káva (v ceně). V horním pokoji jsou krbová kamna s troubou, ostatní pokoje jsou vytápěny ustředním topením. Pro ty, co by rádi podnikli výpravu po okolí, je zde zapůjčení celkem pět kol a dvě dětské (cena je 150 Kč/den/kolo). Parkování je možné před hostelem (v ceně). Našim hostům je k dispozici také knihovna převážně s tituly v anglickém jazyce, také je možné si zapůjčit karetní a deskové hry či projektor na promítání filmů.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lazy River Hostel se nachází 50 metrů od hradu Loket, který je otevřen po celý rok. V prostorách hradu se často pořádají konzerty a jiné kulturní akce. Procházky po městě a nedalekých vyhlídkách jsou velice poetické, i Johann Wolfgang von Goethe byl okouzlen tímto místem. Další nemalé kulturní akce se konají v přírodním divadle, jehož dominatní kulisou je řeka a hrad stojící na skále za jevištěm. Hlavní cyklostezkou se proti proudu řeky Ohře dostanete do Královského Poříčí, kde najdete Statek Bernard s minizoo, restaurací a dílničkami (dřevo,potisk,svíčky). Po proudu řeky nejdříve potkáte Svatošské skály, které jsou ideální na lezení a dále Dětský ráj, kde je velká nafukovací trampolína, malé lanové centrum a bazének. Restaurace Jan Svatoš se nachází přímo naproti skalnímu útvaru. Dále je to asi 4km do Karlových Varů (lázně). Z Lokte vedou turistické trasy skrz CHKO Slavkovský les. Po řece můžete vyplout přímo z Lokte na kanoi či raftu a dojet např. do Karlových Varů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz