PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Lazy River Hostel

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Loket nad Ohří
Adresa: 
Lazy River Hostel, Kostelní 61/18, 35733 Loket
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 946 047
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lazyriverhostel.cz www.ceskehory.cz/lazyriverhostel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 420 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Loket

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme příjemné ubytování v rodinném hostelu, který se nachází přímo v historickém centru Lokte. Z oken většiny pokojů, jež jsou buď společné, nebo pro 2-3 osoby (2x WC, 1x koupelna, 1x vybavená kuchyň) je výhled na hrad. Kola či lodě k zapůjčení.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

LAZY RIVER HOSTEL leží přímo pod hradem, na který skýtají výhled okna jeho pokojů (kromě 1, z toho je výhled na střechny domú stojících na náměstí). Klid malebného městečka je zde většinou rušen pouze zvukem nedaleko hučícího jezu na řece. • Doprava autobusem: dopravit do Lokte se můžete nejprve přímou linkou Student Agency do Karlových Varů, zbylou vzdálenost... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou jednoduše vybaveny, po celém hostelu funguje wifi (v ceně). Hostel disponuje společným sociálním zařízením - tzn. jedna koupelna a dvě toalety. Kuchyň je taktéž společná pro všechny hosty. Je plně vybavená - sporák, trouba, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, nádobí. Celkem je zde 13 míst k sezení + máme k dispozici jednu dětskou židličku. Vždy je k mání... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lazy River Hostel se nachází 50 metrů od hradu Loket, který je otevřen po celý rok. V prostorách hradu se často pořádají konzerty a jiné kulturní akce. Procházky po městě a nedalekých vyhlídkách jsou velice poetické, i Johann Wolfgang von Goethe byl okouzlen tímto místem. Další nemalé kulturní akce se konají v přírodním divadle, jehož dominatní kulisou je řeka a hrad... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Krauer
Informace poskytnul: Petr Krauer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz