Labyrint

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v atraktivním horském prostředí moravskoslezských Beskyd v blízkosti prameniště řeky Rožnovské Bečvy obce Horní Bečva - Bečvice. Areál se nachází ve výšce cca 700m n.m. Leží u hlavní silnice E 442 a je ideálně situován do krásného prostředí panenské přírody CHKO Beskydy. Je přilehlý ke středisku zimních sportů Sachova studánka. Okolní terény jsou ideální pro milovníky lyžování a zimních sportů.
Vybavení a služby
Hlavní objekt je zděný a charakteristický svým architektonickým řešením s vlastním parkovištěm přímo u hotelu, které je pro naše zákazníky zdarma. Kapacita hotelu s přistýlkami je cca 90 lůžek a v celém areálu včetně srubové osady je cca 120 lůžek. Spodní část hotelu skýtá možnost relaxace ve vnitřním vyhřívaném bazénu, posilovně a infrasauně s blahodárnými účinky. Zejména v letním období můžete využít i malý venkovní bazén a posezení na terasách s výhledem na Beskydské vrchy • Ubytování v hotelu - Hotelové pokoje mají sprchu, WC, balkon a jsou dvou až šestilůžkové s možností přistýlek. Dále je v hotelu k dispozici lyžárna, jídelna, víceúčelový sál s TV a DVD, salonek pro cca 25 osob a denní bar. Možnost Wi-fi připojení vlastního PC k internetu. Hotel je nekuřácký. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný, ale musí být očkován proti vzteklině. • Ubytování ve srubech - Srubové chaty disponují celkem třemi místnostmi. V přízemí se nachází předsíň se schody do patra, vlastní sociální zařízení dle výběru srubu s vanou či sprchou a WC. Dále kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, vařičem, varnou konvicí, ledničkou, kuchyňským a jídelním inventářem pro minimálně 6 osob, obývací pokoj s TV a SAT. V patře jsou dva pokoje s počtem lůžek (2 + 4) s možností přistýlky. V blízkosti je venkovní ohniště a zároveň parkování u srubů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením pro noční lyžování cca 200m. V blízkém okolí je řada lyžařských středisek: Třeštík, Bumbálka, Bílá, Pustevny, Radhošť a Soláň. V létě možnost koupání v nedaleké přehradě, turistika, cykloturistika, houbaření, sportovní míčové hry, stolní tenis, volejbal, venkovní ohniště, vnitřní vyhřívaný bazén a malý venkovní bazén před hotelem. Venkovní bazén, tenisový kurt a bowling cca 200m od hotelu a jízdárna cca 6km.
TOPlist