PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Labyrint

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v atraktivním horském prostředí moravskoslezských Beskyd v blízkosti prameniště řeky Rožnovské Bečvy obce Horní Bečva - Bečvice. Areál se nachází ve výšce cca 700m n.m. Leží u hlavní silnice E 442 a je ideálně situován do krásného prostředí panenské přírody CHKO Beskydy. Je přilehlý ke středisku zimních sportů Sachova studánka. Okolní terény jsou ideální pro milovníky lyžování a zimních sportů.
Vybavení a služby
Hlavní objekt je zděný a charakteristický svým architektonickým řešením s vlastním parkovištěm přímo u hotelu, které je pro naše zákazníky zdarma. Kapacita hotelu s přistýlkami je cca 90 lůžek a v celém areálu včetně srubové osady je cca 120 lůžek. Spodní část hotelu skýtá možnost relaxace ve vnitřním vyhřívaném bazénu, posilovně a infrasauně s blahodárnými účinky. Zejména v letním období můžete využít i malý venkovní bazén a posezení na terasách s výhledem na Beskydské vrchy • Ubytování v hotelu - Hotelové pokoje mají sprchu, WC, balkon a jsou dvou až šestilůžkové s možností přistýlek. Dále je v hotelu k dispozici lyžárna, jídelna, víceúčelový sál s TV a DVD, salonek pro cca 25 osob a denní bar. Možnost Wi-fi připojení vlastního PC k internetu. Hotel je nekuřácký. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný, ale musí být očkován proti vzteklině. • Ubytování ve srubech - Srubové chaty disponují celkem třemi místnostmi. V přízemí se nachází předsíň se schody do patra, vlastní sociální zařízení dle výběru srubu s vanou či sprchou a WC. Dále kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, vařičem, varnou konvicí, ledničkou, kuchyňským a jídelním inventářem pro minimálně 6 osob, obývací pokoj s TV a SAT. V patře jsou dva pokoje s počtem lůžek (2 + 4) s možností přistýlky. V blízkosti je venkovní ohniště a zároveň parkování u srubů.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením pro noční lyžování cca 200m. V blízkém okolí je řada lyžařských středisek: Třeštík, Bumbálka, Bílá, Pustevny, Radhošť a Soláň. V létě možnost koupání v nedaleké přehradě, turistika, cykloturistika, houbaření, sportovní míčové hry, stolní tenis, volejbal, venkovní ohniště, vnitřní vyhřívaný bazén a malý venkovní bazén před hotelem. Venkovní bazén, tenisový kurt a bowling cca 200m od hotelu a jízdárna cca 6km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz