Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán leží v obci Štěpanická Lhota, Benecko. Je součástí objektu kavárny Kycol. Vzdálenost autem do Jilemnice cca 7km, Vrchlabí cca 10km. Autobusová zastávka (směr Jilemnice nebo Vrchlabí) je vzdálena 100m. Nástupní stanice lanovky Kejnos je vzdálena 50 metrů. Před objektem je prostorné parkoviště pro hosty. V zadní části objektu je klidná, zelená zahrada sloužící pro hosty (posezení) a návštěvníky (ohniště).
Vybavení a služby
Bezbariérová vstupní chodba s lavicí a nástěným věšákem. Místnost na uchování kol nebo lyží. Kuchyňský kout - nádobí a příbory, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýkový indukční vařič, odsavač par, lednice s menším mrazákem. Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo, ventilátor, vyhřívaná podlaha. Pokoj - manželská postel, patrová postel, atypická šatní skříň, jídelní stůl, 4 židle. Nabídka lukostřelby, petangue, croquet.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rozhledna Žalý. Benecko: in-line trasa (Rovinky), Lufťákova stezka, bowling, možnost sauny. Jilemnice - muzeum, sportovní areál, nemocnice s pohotovostí. Vrchlabí - muzeum, sportovní vyžití. Poniklá - muzeum krkonošských řemesel, RAUTIS. .. a další vyžití oblasti Krkonoš.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz