Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán leží v obci Štěpanická Lhota, Benecko. Je součástí objektu kavárny Kycol. Vzdálenost autem do Jilemnice cca 7km, Vrchlabí cca 10km. Autobusová zastávka (směr Jilemnice nebo Vrchlabí) je vzdálena 100m. Nástupní stanice lanovky Kejnos je vzdálena 50 metrů. Před objektem je prostorné parkoviště pro hosty. V zadní části objektu je klidná, zelená zahrada sloužící pro hosty (posezení) a návštěvníky (ohniště).
Vybavení a služby
Bezbariérová vstupní chodba s lavicí a nástěným věšákem. Místnost na uchování kol nebo lyží. Kuchyňský kout - nádobí a příbory, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýkový indukční vařič, odsavač par, lednice s menším mrazákem. Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo, ventilátor, vyhřívaná podlaha. Pokoj - manželská postel, patrová postel, atypická šatní skříň, jídelní stůl, 4 židle. Nabídka lukostřelby, petangue, croquet.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rozhledna Žalý. Benecko: in-line trasa (Rovinky), Lufťákova stezka, bowling, možnost sauny. Jilemnice - muzeum, sportovní areál, nemocnice s pohotovostí. Vrchlabí - muzeum, sportovní vyžití. Poniklá - muzeum krkonošských řemesel, RAUTIS. .. a další vyžití oblasti Krkonoš.
TOPlist