Kněžice 25, chalupa v Krkonoších

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je 200 m od ski areálu Kněžický vrch, pěšky 2,5 km od centra Vrchlabí. Dostupnost autem k chalupě po celoročně udržované silnici, parkování přímo u chalupy. Výhled z oken na lanovku a výběhy koní. Běžecké tratě za chalupou, možnost celoročních jízd na koních. Pro pěší i cykloturistiku - značené trasy po hřebenech i údolích Krkonoš. Atraktivní místo pro zimní i letní dovolenou. Stravování vlastní s možností využití kompletně vybavené kuchyně. V okolí možnost stravování v blízkém okolí či ve městě Vrchlabí. Ideální pro rodiny s dětmi i pro partu přátel.
Vybavení a služby
Pohodlné ubytování v kompletně vybavené chatě – 10 lůžek v celkem 3 ložnicích. V chalupě se nachází na každém patře jedna plně vybavená koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V prostorné koupelně v přízemí se navíc nachází vířivá vana. V přízemí je navíc ještě jedno samostatné WC s umyvadlem. V přízemí chalupy se nachází prostorná kuchyně s jídelnou. Kuchyně je vybavena varnou deskou (sklokeramika + indukce), troubou, americkou lednicí s výrobníkem ledu, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu, topinkovačem, včetně kompletního kuchyňského nádobí a pomůcek. V kuchyni jsou též kuchyňská kamna na dřevo s funkční troubou. Obývací pokoj je vybaven velkou LCD TV (satelitní programy vč. německých a polských), sedačkou s křesly, stolním fotbálkem a kamny na dřevo. Venkovní posezení je možné na terase s vyhlídkou na jezírko, výběhy koní a lyžařský areál nebo za chalupou u ohniště s možností opékání na ohni, či uzení v udírně. Součástí domu je i lyžárna s vysoušečem bot. V domě je Wi-Fi připojení k internetu. Pobyt se zvířetem je možný.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava: přímo od chalupy Kaplička Sv. Anny, trasy pro pěší a cykloturistiku pokračující po hřebenech i údolích Krkonoš, historická rozhledna Žalý, aquapark Špindlerův Mlýn, sportovně rekreační centru Vejslachy ve Vrchlabí (možnost koupání a jiného sportovního vyžití), bobová dráha a adrenalin park ve Špindlerově Mlýně, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí. Blízká lyžařská střediska: Kněžický vrch - 200m, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice - Bubákov, Benecko, Aldrov - Vítkovice, Kozinec - Jilemnice, Strážné. V jízdárně naproti chalupě si lze celoročně objednat vyjižďky na koních.
TOPlist