PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Končiny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na polosamotě mezi obcemi BUŘANY a FRANTIŠKOV nedaleko ROKYTNICE NAD JIZEROU a JABLONCE NAD JIZEROU. Leží poblíž unikátní technické památky Janatova Mlýna u celoročně udržované klidné místní komunikace na břehu Františkovského potoka, v nadmořské výšce 580m.
Vybavení a služby
Nově uváděno na trh po rekonstrukci v roce 2008. Individuální a rodinné pobyty. Vhodné pro pořádání kurzů, soustředění, seminářů, akce s dětmi. Kapacita pokojů 5, 3+2, 5, 4, (možnost rozšíření o pokoj s dalšími 3-mi lůžky a pokoj se 4 lůžky) vše s vlastním příslušenstvím. Dobře vybavená kuchyň s dvěma lednicemi, velká společenská místnost s kachlovými kamny, herna s kulečníkem. Dobře dostupné v létě i v zimě, parkování pro šest aut přímo u objektu. Klidné, romantické místo u potoka, ohniště, gril. Po domluvě psi nebo jiní domácí mazlíčkové vítáni. Topení elektrokotlem, paralelně kotel na tuhá paliva. Od sezóny 08/09 nalé wellness a sauna pro pět až sedm lidí. TV, SAT, VCR, DVD.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování (i noční) areály Lysá Hora, Horní Domky, Kamenec, Šachty, Poniklá, Paseky, Rejdice, Bahýnka, Studenov, Aldrov, Harrachov, Horní Mísečky/ Medvědín, vše do 5-15 minut jízdy autem, Kamenec, a Rokytnice nad Jizerou omezeně dostupné i pěšky nebo linkovým autobusem. Běžky – Lysá Hora a hřebeny Krkonoš (lanovkou na Lysou Horu nebo Horní Domky 30min.), dále pak Vosecká Bouda (2,5 hod), Dvoračky (1 hod.), Labská Bouda (1,5 hod.), Vrbatova bouda (1,5 hod.), Rezek (2 hod.), Harrachov (2 hod.), Jizerské Hory. Možno i přímo od chalupy přes Dvoračky, vše plus 2,5 hod. Za den lze absolvovat pohodlně prakticky jakýkoliv okruh západní a střední částí Krkonoš, včetně Špindlerova Mlýna. Pěší túry, cyklistika přímo od chalupy, dobrý přístup na hřebeny Krkonoš i do Jizerských hor, jak pěšky, tak lanovkou, tak autem; Harrachov a Mumlavský vodopád; Rokytnice a Huťský vodopád, bouda na Rezku, Dvoračky, Bratrouchov, Vosecká bouda, Labská bouda, Vrbatova bouda, Mísečky, Špindlerův Mlýn, muzeum v Pasekách, v Jilemnici a ve Vrchlabí. Koupaliště v Jablonci n. Jizerou. Vláček údolím Jizery do Jilemnice. Vodácké aktivity na Jizeře. Bozkovská jeskyně, Kozákov a polodrahokamy. Rozhledna Štěpánka (Hvězda), Vyhlídka na Stráži. Letní dřevosochání ve Františkově (začátek července), Dřevosochařská naučná stezka. Jezdecké příležitosti na koňské farmě přímo v Buřanech (celoročně). Restaurace (vyhlášená bouda "HÁSKOV", penzion "U nás")cca 20 minut chůze od chalupy. Unikátní možnost návštěvy veřejnosti dosud nezpřístupněné technické památky JANATŮV MLÝN s malou vodní elektrárnou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz